Fazla kiloları olan birisiyle cinsel ilişki yaşar mısınız, kilo cinsel performası etkiler mi?

Pulsarr
Fazla kiloları olan birisiyle cinsel ilişki yaşar mısınız, kilo cinsel performası etkiler mi?
Her şeyin fazlası zarar tabi ama kilo da Türk insanının kadın/ erkek farketmeksizin bir gerçeği aslında. Hele ki evlenince erkeklerde göbek kadınlarda kalçalar otomatik olarak büyümeye başlıyor :)

Peki siz kilolu birisiyle cinsel ilişkiye girer miydiniz? Kilo performansı etkiler mi?
Fazla kiloları olan birisiyle cinsel ilişki yaşar mısınız, kilo cinsel performası etkiler mi?