Vajinismus problemimden dolayı eşimle sorun yaşıyorum. Vajinismus sorunuma nasıl engel olabilirim?

Gizli Üye
Merhaba arkadaşlar. Ben vajinismus sorunu yaşıyorum. İlişkiye girince aşırı ağrı hissi duyuyorum ve ilişkiyi hemen bitiriyorum. Eşim ilk başta çok anlayışlı karşılasa da aramızda ufak tartışmalar olmaya başladı. Vajinismus sorunuma nasıl engel olabilirim?
Vajinismus problemimden dolayı eşimle sorun yaşıyorum. Vajinismus sorunuma nasıl engel olabilirim?