CİNSEL YAŞAM

OKEY

Eşcinsel erkeklerin çoğalmasının ardındaki sebep yatakta fazla naz yapan kızlar olabilir mi?

Valla nerede çok yakışıklı ve bakımlı erkek görsem ve ona yürümeye kalksam eşcinsel çıkıyor. :( Bunun altındaki sebebi bulamadım ve sayıları da bir hayli artmış durumda. Sebebi türlü bahanelerle sevişmekten kaçınan kız milletimiz olabilir mi? :D kjsdhfkjhsdfjk
Eşcinsel erkeklerin çoğalmasının ardındaki sebep yatakta fazla naz yapan kızlar olabilir mi?

1|5
60115

En İyi Erkek Görüşleri

• Çok yakışıklı erkek çok güzel kız
    Neden herkes bu saçmalık peşinde
    Kimse adam mi ya da hanım mi sahip çıkar mi aldatmaz mi demiyor varsa yoksa güzel yakışıklı bu aşk değil ki zaten kandırmayın artık kendinizi sadece beğeni istek heves o heves başka güzele kadar sonrası yok biter kalmaz
    Ayrıca herkes güzeli sever önemli olan güzel sevmek
    Senin soruna gelince bunla bir alakası yok bu tamamı ile saçma sapan düşünce sapkınlığı
    Benim musterim var iki erkek ve yurt dışından geldi evliler açık açık söylüyor kadınların tribi ya da egosu veya kendilerini beğenmeleri değil biz sevdik biz istedik biz yaşıyoruz dediler açık ve net
    Ve bu her geçen gün artacak
    Kuran da yazan her şey kıyamet alameti olarak çıkmıyor mu zaten

11|4
    0|0
    • 1gün

Valla abi sana şöyle diyim cidden dış görünüşü iyi olana tapıyorlar resmen öyle bir düzen kurmuşlar tanıdığım erkeklerin birçoğu artık tamamen ümidi kesmiş gay de değiller evlenmek istemiyorlar sevgili istemiyorlar zamanında hepsi karı kız peşinde koşan kişilerdi ve iyi çocuklar abi adam gibi adamlar dönüp bakan olmadı hiç çoğu bu sebepten bıraktı

• 1gün

Doğru diyorsun abi bu site de bile görüyorum öyle baya sonra feministlik yapıyorlar yiyişiyorlar sevgilisi 1 ay sonra terk ediyor saçma bir sebep bahane edip sonra kız gelip buraya konu açıyor siz erkekler şöylesiniz böylesiniz aklınız fikriniz yatakta orda burda birde kadınları zeki sanardım bunların zekiliği sevenlere sadece istediğini alıp 2-3 gün sonra gidenlere değil illaki dini konularda eğitim vermişlerdir ailesi niye böyle yapıyorlar hâlen anlam veremiyorum ülkedeki böyle cidden sevenlere de acıyorum cidden sevgi olayı bitmiş

• 14saat

Sen böyle konuşma boş ver herkes neyin ne olduğunu biliyor herkes her şeyin farkında herkesin aklı ilmi iradesi var sen doğru ol doğrular elbet seni bulur sen sabırlı ol güzellikler seninle olur
      Saygılar

• Olabilir. erkekler hissizlesti. yalniz yasiyan erkek sayisi oldukça fazla. cinsel ilişki yasanmaya yasanmaya artık insanlar gey oldu. lez olanlar da var.50 yil sonra nüfusumuz oldukça azalacak. kurtler yogunlukta olacak bir aile 8 çocuk doğuruyor. kizlar kaybediyorsunuz her zamanki gibi. bende yakışıklıyım her kız öyle der ama artık hayat tecrübem beni hayattan soğuttu. yalniz yasama kararı aldım. size tavsiyem sizde yalniz takılın. en iyisi rahat kafanız zaten 100 tl felan verin gitsin evlenince o paranın 300 katını veriyorsunuz zaten. yalniz yasayin akliniz varsa

2|1
    3|2

En İyi Kız Görüşleri

• Eskiden toplumsal baskı daha fazla olduğu için gizli tutuyolardı. Şimdi lgbt hareketiyle beraber bu konuya karşı oluşan daha ılımlı daha kabullenici bir ortam var daha çok sosyal destek var bu yüzden eskiye oranla daha rahat itiraf edip daha özgür yaşayabiliyorlar. Yani mesele sayının artması değil artık gizlenmiyor oluşu

4|7
    1|1
    • rahat olmaları da sapkınların sayısını artırdı

• 5gün

Eş cinselliği yayan medyadır ergenlikteki duygu karmaşasını temellendiriyorlar kendilerini eş cinsel sanıyorlar. Kim ne yapar beni bağlamaz. Ama eş cinsellik sapkınlıktır.

• sayıları çoğaldı mı yoksa geçmişte de zaten hemen hemen aynıydı fakat günümüzde bunu açıklamak göstermek kolaylaştığı normal karşılandığı (normal zaten) için artmış gibi mi görünüyor? , soruya gelirsek naz yapan kadın zaten heteroluğun güçlü göstergesi doğanın dişi erkek ilişkilerinde kanunu

1|7
    1|1

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

58113
  • Mantıklı sebep gibi geldi ama sanırım bunu gerçeğe bağlayamayız. Yine de güzel mantık olduğunu kabul etmeliyim. :):

2|1
    3|6
  • Fazla naz aşık usandirir da eşcinsel yapar mı bilmem 😊 Sanırım yapmaz... Güzel soru.

1|0
    0|0
  • Bir seçimdir bu bence yeterli bir sebep değildir. Bu arada hayırlı olsun taze Fenomen

1|0
    2|3
  • Mantıken evet :))

0|0
    0|0
  • Yakışıklı degilde genelde top tipli oluyolar. Ve hiiiiccc ilgimi cekmiyolar. Erkek dediğin biraz kilolu vücutlu tabiri caizse killi da olabilir. Kadin tipli olmasin 😂🤮

0|6
    1|1
  • Saçmalık bence. Kız erkek arasında genelde bakire olduğu için cinsellik yaşanmaz veya evlenmeden cinselliği doğru bulmaz kızlar öyle bir durum olduğunu düşünelim erkek bu kız benimle seks yapmıyor benimle aynı sorunu yaşayan erkek bulayım mı düşünür 😂😂kız yapmadı bari yapacak erkek mi bulayım düşünür 😂😂

1|2
    1|0
  • Bence fazla saçma bir sebep. "Ya kız yatakta fazla naz yapıyor, hemen eşcinsel olayım" Komiksiniz.

2|6
    1|1
  • Yok bence artmasının sebebi artık gizlemekten korkanların sayısının azalması yani artık bu devirde anormal karşılanmıyor, tamamen seçilemeyen bir durum eşcinsellik

0|3
    1|1
  • Mesele sadece seks mi sanıyorsunuz. Kadın elittir bir ton sorun. Bu kadar sorun olunca da haliyle doğaya aykırı olsa da saygı, sevgi ve bir birini anlamak deyince erkekler daha onjektif ve duyarlı ve sadık...

1|0
    0|0
  • Naz yapan kız mı 😂😂😂aklınızı kiraya vermeyin lütfen
    A benim eşim naz yapıyor
    Gideyim de ahmetle sevişeyimmmm

4|0
    1|0
  • O dediğiniz imkansız... Kızlar artık naz yapmıyor bakireyse bile sevişiyorlar. Ben hiç karşılaşmadım nerde spor yapıp bakımlı erkek varsa hepsi has erkek :)

0|4
    1|0
  • Hayır bozulan gıdalar kimyasallar vs bozulan bağırsak foryası vs beyne toksit birikimi yapıyor beyin farklı çalışmaya başlıyor hastalik bu psikolojik veya hormonsal olark iki modeli var bunun kadınlarsada aynı yoksa bukadar azman varken neden kadın kadına değilmi 😊 hayvanlar bile doğada yerini bilirken bu sapkınlar bilmiyor tedaviye ihtiyaçları var 😉

0|0
    2|1
  • Evet gerçekten şaşırtıcı derecede arttı oran. Ama ben Sadece sevişmekten kaçan kızlar olduğunu düşünmüyorum. Yıllardır gerçek sevgiyi karşı cinste bulamamak, çok sevip sevilmemek olabilir diye düşünüyorum.

1|2
    0|0
  • Uzunboylu yakışıklı erkekler istediği kızı koleksiyon yapıyor cinsellikde çok çeşide bakınca bıkıyor birde erkekleri merak ediyor,, bu şuna benziyor aşırı zengin çoçukları bütün zewkleri tadıyor, bütün emellerine ulaşıyor ve bıkıyor en sonunda bonzai çekip ölüyor

0|0
    0|0
  • Eskiden çıkıp da "ben gayım" demek kolay değildi. Bunu yapan insanlar toplumdan dışlanıyor, evleri taşlanıyor, öldürülüyordu. Günümüzde bile halen belli kesim tarafından tiksiniliyor. Hatta bazı ülkelerde idam bile ediliyor. Karşı cinsle alakası olmayan bir durum.

1|0
    0|1
  • Sapkinliktan baska bisey degil. Madem penisin var hornonal eksikligin vardir kizlardan hoslanmiyorsan gidersin doktora cozum asrarsin direk git erkeklere ver igrenclik yani.. Allah korusun lut kavmi gibi helak olcaz haberimiz yok

1|2
    3|2
    • Kizlar yorumuma dislike atmissiniz ama lezbiyenlikte ayni igrencsiniz belki biiz erkeklere guzel gelesede merka etmeyin ayni histeyiz bizde bizede guzel geliyor ama iyi bisey degil hos degil...

• Ya iste sevgilim benimle fingirdesmiyor ben gey ya da leş olayım demiyorlar böyle doğdukları için o. Kimse lgbti bireyi olmaz sonradan olunmaz doğulur okey mi?

0|0
    0|0
  • ya çok kadınla birlikte olmuştur ve artık farklı bir şeyler arayan insandır
    ya da hiçbir kadınla birlikte olmamış ve kadınlardan ümidi kesip erkeklere yönelmiş olan insandır.

0|0
    1|0
  • Eşcinsellik bir seçim ya da tercih değildir. Eşcinsellik doğuştan gelen bir "yönelimdir" artık bunu alnıma yazmak istiyorum.

0|3
    0|0
  • alakası yok. eskiden de eş cinsel erkek ya da kadınlar vardı. iletişim ağı bu kadar geniş olmadığı için haberimiz olmuyordu sadece.

0|1
    0|0
  • Hasta olanları bilmem tercih ve yönelim illaki vardır ama bir çoğu heves özenti deneme amaçlı ya da zorla tecavüze uğrayıp devam eden var
    Dinen haram olan hiçbirşeye normalmiş gibi bakilmamali ve normal bakanlara soruyorum kardeşiniz oğlunuz babanız esiniz öyle olsa naparsiniz

0|0
    0|0
  • Alakasız bence zevk oda ama çok tatlı oluyor öyle erkekler

0|4
    1|1
  • Olabilir de olmayabilir de. Günümüzdeki neredeyse tüm kadınlar isteksiz

0|6
    0|0
  • Sanırım cok fazla naz gereksiz tripler olabilir Ben türkle sevismiyorum Sevgilimde türk degil Ben artık türklerden sogudum Cok fazla istekleri var Zaman cok uzun Onun dısında Escinselliğe cok sükür egilimim olmadı !!! Sapına kadar Heteroyum Türk Kızları erkekleri kendilerinden sogutuyolar Birazda erkekteki psikolojik durumlar tetikliyor

0|0
    0|0
  • Acaba şu an ki kızların senin gibi her erkekse çok yakışıklı ve bakımlı özellik aramaları olabilir mi nedenlerden birisi 😤

0|0
    0|0
  • Ya he yaaaa,,, böyle içim gidiyor öğreniyorum ki eşcinsel onu nasıl hidayete erdireyim nasıl kendime çekeyim😬😬 ona bakma bana bak nasıl diyeyim :)

0|2
    0|0
  • Bence kadınların kızların nazı falan degildir
    Bir kadın neden erkek olmak için ugraşıyor kadın bile cinsiyetini değiştiriyor
    Cinsellik ne hissetiklerine bağlıdır bırakın nasıl isterlerse öyle yaşasın

0|0
    0|0
  • Kızlar, kız gibi davranan giyinen ve konuşan erkekleri sever oldular. Sen de o tarzı seviyor olabilirsin o yüzden sevdiğin tipler hep o taraftan çıkıyor.

İkinci olarak, davranışsal olarak cinsel bozukluk yaşanıyor. Erken uyanan cinsel temas farkındalığı, hemcinslerde çok göze batmadığı için dokunma elleme vs erkek erkeğe, kız kıza daha yoğun yaşanıyor. Sonuç olarak hormon salını mı vs allak bullak oluyor iş tensel temas hazzına kadar indirgenince, kız erkek veya hayvan farkı ortadan kalkıyor.

Aslında vücuttaki bir anomalidir bu. Tedavi edilebilir şeyler. Tabii bu arada çocukluktan itibaren yetiştirilme tarzı ile de yakından alakalı bir durum.

0|1
    0|0
  • Birden fazla kisiyle cinsellik yasayanlar ya da cinsellikte her her zevki tadanlar escinsel olur cinselligin her tadini almis erkek en sonunda bide kendimi yaptirim der o yuzden unlulerin cogu escinseldir

0|0
    0|0
  • Eşcinsellik bir seçimdir ondan memnun olmayıp ona yönelmek değil içinden gelir çoğu zaman bu yeterli bir sebep değil o nedenle

0|1
    0|0
  • Fazla naz yapan değilde fazla haz numarası yapan kızlar çok itici ilişkide. Erkek bunu bilmiyor mu? Biliyor görmezden geliyor. Fakat erkeklerin eşcinsel oluşunda bir etkisi olduğunu sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Teori mantıklı da pratik pek iç açıcı değil. Kişisel tercih meselesi benim hayatım boyunca eş cinselliğe bir anlam veremediğim bir konu. Yine de saygı duyuyorum kadına da erkeğe de. Kızların suçu değil :)

0|0
    1|0
  • Dayilar da tanimadigi halde bazen cok samimi davraniyorlar tirsiyorum.

4|0
    0|0
  • Eşcinsel erkeklerin çoğalmasının ardındaki sebep yatakta fazla naz yapan kızlar olabilir mi?

0|1
    0|0
  • bence hayır vermiyorsa verecek kadın da var yani bu bir psikolojik hastalık bence

0|0
    0|0
  • Erkekler için kız erkek farketmez götürür her türlü

0|4
    0|1
  • Onla alakası yok onlarda kendi aralarında naz yapıyorlar belki 😁 hormonal bir durum bunu tercih ediyorlar ve özenmekte var

0|0
    0|0
  • Bu sapkınlıktır başka bir nedeni olamaz.

2|8
    1|3
  • ahhaha tabiki olamaz öyle olsa çirkinlerin hepsi gay olurdu

0|4
    0|1
  • hayır hep varlardı.. sadece artık internet sayesinde daha kolay eş bulup... kendilerinin farkına daha rahat varıyorlar

0|0
    0|1
  • Sanmıyorum ya kız naz yapıyor diye gidip kendi silktireyim diyen erkekte ne bileyim

0|3
    1|0
  • Benim hiç sevgilim yok ama ben hiç eşcinsel olmadım en kötü ihtimal gittim eskort kadınla yattım. Eşcinsellik insanın genetik yapısındaki ve karakterindeki bozukluktan kaynaklanır.

0|0
    0|0
  • Aynı durumu bunun kadın versiyonlarinďa yaşıyorum, hoşlandığım kadınların çoğu ya lezbiyen ya da klinik vaka derecesinde biseksüel 😏😏

0|0
    0|0
  • erkekte eşcinsellik hastalıktır tedavi edilebilir lezbiyenleri bilmiyorum. bu nedenden olmaz ama bayanlar da yatakta naz yapmmalı erkeklerde eşinin gönlünü hoş tutmalı

0|0
    0|0
  • Alakası yok. Doyumsuzlar, görgüsüzler ve sonunda sapıtıyorlar öyle dkdkdk

2|1
    1|1
  • Kuscam ya bana çok garip geliyo erkek erkeğe ay çokkk korkunç ama saygım sonsuz

0|1
    1|0
  • Tamamiyle saçma bir bakış açısı.
    Ben eşcinsel bir bireyim. Evet fantezi olarak artık eli uçkurundan düşmeyen heteroseksüel erkekler meraklarına yenik düşebiliyorlar. Fakat bizler kızların pas vermediği erkeklere kucak açan insanlar değiliz. Her zaman vardık var olmaya devam edilecek bu durum. İnsanlar saklıyordu yavaş yavaş saklama ihtiyacı duymaya başlamıyorlar artık. Bir heteroseksüel birine ben heteroseksüelim diye açılmak zorunda olmadığı gibi eşcinsel bireylerde açıklamada bulunmuyor. Artık daha rahat ve özgürce yaşama kararı alıyor bir çoğumuz. Artık bunlara takılmayın zaten. Şurda 10 yıl içinde herkes biseksüel olacak kim kimi ipip dikecek kim kimi dizecek iyice karışacak. 😂😅😅😅 İlişki tipi ne olursa olsun. Aşk da ihanet de hepimiz için aynı , tek ortak noktamız yaşadığımız aşk ve ayrılık acıları. Renk çeşitliliğine saygı duyalım. Hayat tek tip üzerine kurulu değil. Hadi bye kızzz yoruldum. 😂

1|1
    0|0
  • alakasi yok küfür etmicem olmanin suçu kızlar degil bunlar zaten gotunu vermek icin binbir takla atarlar

0|1
    1|1
  • Bendeki aletle. es cinsel olduğumu düşündüm bir an yazık valla boşa gider 😁🤣🤣😁 kızlara hitap etmeli es cinsel ne ya iykk😁🤣🤣😁

0|0
    0|1
  • Sevismekten kaçan kız degilde farklı seylere acik olmayan kizlardan bence.

0|0
    1|0
Daha Fazla
121

Benzer Benceler

Yükleniyor...