CİNSEL YAŞAM

OKEY

Sizi yatakta ne deli eder?

Ay beni yatakta deli edecek tek şey, benimle ilgilenmeyen herif olur. :D Ya sizi

2|21
128268

En İyi Erkek Görüşleri

• Kadina yatakta ilgi gostermeyecek adam, bence adam degildir. Yorgun bile olsan el temasidir surtmedir opme oksama vs diger boyutlara isin uzamasini istemiyorsan tatli dil ile konusarak Şu an onun icin hazir olmadigini konusursun ama yok pat diye yat sen yataga uyu hemen ustune birde olacak is degil acikcasi kalasliktir bu baska bir sey degil kendi istedigi zaman ilgi gosterir ama istemedigi zaman ise istedigini yapar hos degil bu hep ilgi olmali kadina karsi olmali ki iki tarafta bir birine daha cok bagli bir kari koca olmali, olmayinca da vay efendim iliskimiz yurumuyor, beni o an istemiyor ya da hizli bir sekilde yap bite getiriyor, anlasamiyoruz ilgi ilgi ilgi op kardesim kasini gozunu burnunu bogazini boynunu hic bir sey yapmasan bile sonra daha sonra yapalim mi demek ne kaybettirir ki sen kadinina ilgili oldugunu biliyor olmasi zaten yeterlu olacaktir kadin ise sabirsizlik ile o anin gelmesini bekleyecek, dusunce denilen bir sey var dusunceli olmaya davet ediyorum sizi beyler bunu dusunemeyecek olan da gitsin dagda bayirda yasasin ne bilim kalas kalasa yakisir misali!

93|6
    2|1
  • Aslında "deli eder" çılgınlık manasına da geldiğinden olumsuz şey yerine olumlu şeyler yazmak geldi aklıma; usulca yanaşık arkamdan kulağıma "seni istiyorum" gibi, "aşkım benim için hazır mı" "miniğin geldi" ya da buna benzer sözler uçururdu doğrusu.. olumsuz yönden bakmayalım lütfen :)

30|1
    1|0

En İyi Kız Görüşleri

• Olumsuz olarak;
    Ben yanasirken pek orali olmamasi vrya tatmin edememesi deli eder.
    Olumlu olarak;
    Deli olacagim en iyi sey uzerindeyken ve penisi icimdeyken kalcalarimi deli gibi sallamak beni fena yapar..

15|58
    4|1

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

126266
  • Sürekli müdahale etmesi ve cep telefonuyla ilgilenmesi beni kesin deli eder.

12|26
    3|5
  • Hayattan bezmiş bir kadın deli eder beni yatakta.
    O yüzden kadına değer verin ve onu mutlu edin ki yatakta delirmeyin. :):

0|0
    0|0
  • Soğuk ve ilgisiz bir kadın

5|2
    0|0
  • Zamanı değerlendirmemek :))

5|1
    0|0
  • Oncelikle hijyen.
    Sarak disli.. agzi kokan.. killi ve gobekli hantal erkeklerle asla iliski yasamam.

Olumlu olarak:
    Guclu bir oral hastasiyim. klitorisimin delice oksanmasi.. ayni anda vajinamin yalanip parmaklanmasi beni deli eder.
    Buyuk kalin ve sert bir penisin vajinamin icinde dans etmesi beni bitirir

1|11
    0|0
  • Ben uyurken üstüme böyle gelirse

16|8
    0|0
  • Bencil olan. Sadece kendini düşünen, işi bittijten sonra kıçını dönüp uyuyan erkek

2|9
    0|1
    • aynı şey kadın içinde geçerli o gece bitmemeli bence sabahlara kadar

• Ellerini vücumda gezdirip okşaması, elimde eğer telefon varsa minik kıskançlıklar, boynumdan defalarca öpmesi, kalçamı okşaması gibi şeyler en başta olanlar. Sonra sevişmede ise sikerken amımı bir andan okşaması çıldırtır beni

2|16
    1|0
  • Sert davranislari, bir hisimla saldirmasi dudaklarimi koparircasina öpmesi beni sahsen kudurtur;)

2|17
    0|0
  • Cinsellik kısmını bilmemde öpüşürken duvara iyice sıkıştırıp göğsümü avuçlaması çok hoşuma gidiyor evet

3|26
    0|0
  • bencillik. bencilce sevişen bir erkekten daha kötü bir şey bilmiyorum.

2|12
    0|1
  • Kesinlikle klitoris ve g noktasına yapılan temas kadını, çıldırtasıya orgazma taşıyabilir.

5|29
    0|0
  • Yorganin altina girmis sirtindan sarilirken osurması

6|10
    0|2
  • Yarın erken kalkmak zorunda olduğumu bilmek. Valla uykularim kesiliyor, sabaha kadar dönüp duruyorum.😁

2|6
    0|0
  • Deli etmek.. hangi anlamda ?
    Net bir şekilde olmaz dediğim bir şeye aptalca yapılan ısrarda deli eder ufak bir tatmine sakinleşebilecekken tatminin üstünde yaşanacak zevkte deli eder bilmem anlatabildim mi..

1|2
    0|0
  • Her yazdığınıza yükseldim ben mi çok istekliyim siz mi anlamadım :))

3|7
    0|0
  • Olumsuzu ben deli gibi isterken onun kalkmsyan penisi olumlusu arkamdan sımsıkı sarılıp kalkmış penisin popoma değmesi

2|20
    1|0
    • Size birşey sormak istiyorum profildeki gibi birisinden tahrik olur musunuz? İstek uyandırır mı sizde

• Bende bir kadina arkadan sarilip penisimi kalcarina gezdirmekten buyuk haz duyarim. ayni pozisyonu sevmemiz sevindirdi beni

• Ben de çok severim popoya penisimi sürtmeyi peki sonra içine alma fikri nasıl geliyor?

• ulan herkes sekse aç sanırım mesajlari okuyunca bir tuaf oldum

1|8
    0|0
  • Ne deli eder 2 türlü anlamı var şimdi.. İyi anlama bakacak olursak yatakta beni herşey deli eder

1|8
    0|0
  • Herkes bir olumlu bir olumsuz yazmış ben de öyle yazayım bari, olumsuz olan; yatakta argo kelimeler kullanan ve kendini tanrı zanneden bir partner
    Olumlu olan; köprücük kemiği çıkıntılı iri omuzlar, kimin ısırası gelmez ki?

1|4
    0|0
  • Bencil davranan erkek. Oral yapmak istememesi ve birlesimi kısa tutması vb.

0|15
    0|0
  • Havada karada denizde herzaman heryerde sakız çiğnenmesi deli eder

2|9
    0|0
  • Bencilce davranan erkek kötü anlamda, biraz sert ve zorba olan erkek iyi anlamda deli eder 😀

2|9
    0|0
    • Benim de isteklerimin yerine getirmeyip bazi seyleri zorla yapiyor olsam da ustelemesi yapamam demesi ya ne var degisik gelebilir acayip olabilir tuhaf da gelebilir nasil algilarsan algila ok anliyorum seni ama ben istiyorum partnerin olarak yapacaksin ya yapmamak kendini acindirmasi uyuz oluyorum ama denese cabalasa ogrenecek zaman ile kesin olarak, sonrasinda benim istegimin kirilmasi ve o an iliskiden sogumam oluyor ve bir sigara yakip iciyorum sakinlesmek icin olmadi mi ustumu giyinip cikip gidiyorum o an sadece uzaklasmak istiyorum bazi seylerden bu durum benim hic mi hic hosuma gitmiyor acikcasi

• Bazı kadınlar tabiri caizse yatakta Kızılay a kan verir gibi yatıyor arkadaş kadınla mı sevişiyorsun odunla mı belli değil.
    Onun için yabancı vatandaşla evlilik artıyor çünkü onlar yılan gibi oluyor yatakta sana dokununca için ürperiyor vücut harekete geçiyor kımıl kımıl istemesende karşılık veriyorsun. Yani her türlü ateşli oluyorsun.
    Ben daha hiç başım ağrıyor diyen bir rus kadını görmedim veya bir norveçli danimarkalı ukraynalı.
    Yani işin özü taktik maktik yok bam bam bam.

1|0
    0|0
  • İyi anlamda : içimdeyken şaplak atması, saçlardan tutup çekmesi, göğüslerimi sıkması ve sert olması

2|11
    1|0
  • Hani olur ya sevecen ama gicik edici davranislar o beni deli ederdi

1|5
    0|0
  • SONUNDA AYNI ANDA MUTLU OLMAK NEFES NEFESE KALANA KADAR KADININ ERKEĞİNİ ERKEĞİN KADININI MUTLU GÖRME ORGAZM ETME ARZUSU İÇİNDE TEN TENE AYNI ANDA HEYECANA KAPILIP UÇSUZ ZEVKİN SONUNA DOĞRU UÇMAK

6|0
    0|0
  • Kadın dediğin doyumsuz olmalı arada sertliği sevmeli ön sevişmeyi uzun yaşatmama izin vermeli ona defalarca boşalttktan sonra ilkşkiye girmeye yeni başlamama yok dememeli

7|0
    0|0
  • Kavgadan sonra hincini yatakda almasi beni deli ederrrr

4|13
    0|0
  • Bizi rahatsız eden şey.
    Bir erkegin bosaldiktan sonra dönüp yatması 😒

0|6
    0|0
    • 4gün

Senin yanında onu yapan erkeğin aklı yok demektir ya da zevk almasını bilmiyor demektir.

• bir kadının tam işi pisircekken beni sevmiyorsun triplerine girmesi, sürekli telefonla uğraşması, yalandan Orgazm takliti yapması, seks sırasında çişe gitmesi bunlar beni deli eder.
    Açıkçası herkes kendi lipidosuna uygun bir partner bulması lazım, istekli bir kadın pasif bir erkekle eziyet çeker.

0|0
    0|0
  • ık mık dıyen bayanlar deli eder ay yapamam ay edemem, ben sınır tanımam yatakta ama karsımdakı en normal olan seylerı bıle yapmam derse bende orda kendimi dusunurum..

2|0
    0|0
  • Seviştiğim kızlar genelde ben orgazm olana kadar 3 4 kere rahatlıyorlar. Yüzlerinddki o ifade beni deli ediyor. Yorulmuş ve sekxe doymuş

5|1
    0|0
  • En heyecanlı yerde sevişirken ya da içinde iken birden bire bugün elektrik faturası geldi demesi 😂😂😂

2|1
    0|0
  • isteklerimin yapilmamasi beni deli eder ve iş pişirme esnasinda dur hele tuvalete gideyim demesi beni deli eder

2|0
    0|0
  • Bana oral yaptığında tam karşımda ağzı doluyken birbirimize baktığımızda muzipçe bana gülümsemesi... işte o beni deli ediyor 🤦🏻‍♂️🤷🏻‍♂️🔥

2|0
    0|0
  • Girdikten sonra altımdan kaçmaya çalışması ama kaçma şansı olmadığı için

6|0
    2|0
  • Temiz ve bakımlı olmaması (ki yaşanmıştır) birde ışığı kapatalım yorganı üzerimize çekelim vs gibi utangaç çekingen davranması ( ki maalesef buda yaşanmıştır 🤣😂😂)

1|0
    0|0
  • Bakımlı hareketli. sert ve küfürlü seks seven partner 😍😍😍😋😘

7|0
    1|1
  • Sizi yatakta ne deli eder?

4|1
    0|0
  • Tabiki erkek dediğin yatakta ilgili olması lazım yataktaki o kadına kafınlığını zevkin doruklarında yaşatmalı o kadına kadın olduğunu hissetireceksiniz

2|0
    0|0
  • Uzanıp böcek gibi durması sevişirken. Biraz hareket yahu böyle olacagını bilseydik şişme kadın alırdık ikinizde sabitsiniz sonuçta

2|0
    0|0
  • Hiç unutmam sene 2003 lisedeyken beden hocam oral yaparken bana indirmişti bildiğin resmen koparıodu 2-3ay yara ile gezdim 😊😉😂😂 bu beni deli etti

3|0
    0|0
  • Erkekler seks ister kadına sadece seks için yakınlaşır düşüncesi vardir Oysaki her yaklaşma cinsel birleşme ile sonuçlanmak zorunda mi
    Tek başına Erkeğin veya kadının elindedir. iki kişi nin de aktif ve istekli olması lazım bence.
    Kadin bu konuda yatakta hiç konuşmak ismezse erkek ne yapsın. Kadında bu konuda elinden geleni yapmalı, erkek kadının ne istedigini ne bilsin. Erkek yatakta kadını doyurmak zorunda ancak bu iki tarafında sirumlugunda.

Yatakta erkeğin ilgisizliği veya penisteki sertliğin kaybı erkeğin kadını çekici bulmadığı veya ilgisi yitirdigi anlamına gelir. Dikattt

3|0
    0|0
  • onca ilgiye rağmen karşılık verilmemesi sinir eder. sonrada nasıl ilgi beklerler kadınlar, hayret ediyorum.

2|0
    0|0
  • Soğuk davranması sadece bacağını açıp işini bir an önce bitir der gibi tavır sergilerse deli olurum

3|0
    0|0
  • İyi anlamda;
    Kostümler
    Fanteziler
    Oral
    Dans vs
    Kötü anlamda
    odun gibi yatma
    bakımsızlık
    temiz olmama, koku

3|0
    0|0
  • Onu yapma bunu yapma demesi. Canım acıyor yavaş vs. İsteksizlik, doymadın mı soruları vs. Yatakta kadın doyumsuz olmalı ve sınırsız.

1|1
    1|0
  • Partnerimin diş telleri varsa deli olurum 😂😂 seksten soğurum. Oralı yaparken can veriyordum az daha 😂😅

2|0
    0|0
  • Yataktan gelen gıcırt gıcırt ses şıp şıp sesının önünü kesıyor

2|0
    0|0
Daha Fazla
342

Benzer Benceler

Yükleniyor...