Kuzenim benimle yakınlaşmak istedi, ama nedenini anlamadım?

Gizli Üye
Balık etli makyaj yapmayı seven kilo vermeye devam eden bi genç kızım. Benden genç bi kuzenim var ve biz onun odasında gece 2 de başbașa film izliyoduk. sonra işte ne yapalım şimdi diyip duruyodu, bende dedim ki film izliyoruz işte filan. Habire işte şimdi ne yapmak istersin filan diyip durdu. Sonra, bana demek istediğin bişey mi var diyip duruyo. Bende yok diyorum sonra gülesim geliyo ve gülüyorum, neden güldün diye sorup duruyo bende aklıma bişey geldi de ona gülüyorum dedim, bana da söyle aklına ne geldi filan dedi, demedim bende. Demez mi sen bilerek mi tayt giyiyosun diye? Bende dedim ne alaka? Her yerin belli oluyo vs. dedi. Sonra bi ara uzanalım istersen dedi koltukta, bende dedim ki ikimiz nasıl sığacaz koltuk küçük zaten, neyse işte konu uzayıp gitti böyle şimdi daha fazla detay veremem uzun sürer karmakarışık bişeyler çıkar yazıda. En sonunu anlatıyorum kısa bi şekilde, konu işte döndü dolaştı yine *şu an ne yapmak isterdin? * sorusuna geldi. ben cesaret edemedim ama söyle söyle diyip durunca utanarak dedim ki, böyle masum biseyi çok merak ediyorum onu isterdim belki. O da dedi ki öpüşmek mi? Bende evet dedim, sonra dedi ki öpüşünce benim iş nolcak benim de rahatlamam lazım filan, bende dedim ki banyoya gidip orda yaparsın 🙈😄 işte onunki kalkmış öyle dedi uygun bi dille söyledi tabiki, böyle benim şeyim kalktı diye pat diye söylemedi. Yok sürtünerek de olurmuş, başka şekilde de olur dedi bende yok dedim. Sonra tamam öpüşelim dedi, kucağıma otur dedi 🙈 bende istemedim, yanında gece 2 den sabah 7ye kadar toplam 5 saat kaldım eli elime değmeden odadan çıktım. O değilde öpüşürken neden kucağına oturmamı istedi ki? Gerçi öpüşme de olmadı sonra ben çıktım o, onu boşaltmamı isteyince 😄 bide bi erkeği boşaltamam valla🙈😄
Kuzenim benimle yakınlaşmak istedi, ama nedenini anlamadım?
32 Cevap