Kelepçeli cinsellik normal midir?

arkadaşlar ben cinsel ilişki esnasında kelepçe kullanmayı çok seviyorum gerek ben kelepçeliyorum gerekse eşime kendimi kelepçeletiyorum bu kadar çok kelepçeli cinsellik arzusu normal bir durummudur yoksa bende anormallikmi var cevaplarınızı merak ediyorum

Güncellemeler:
kelepçeli cinsellik normalmidir

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi burda kelepçeleme eylemindeki niyet önemli... eğer şöyle bir niyet varsa: amaç hareketi kısıtlayıp partnerinin azdığını ve çıldırdığını görmekse yani şehveti sıkıştırmaksa, ya da azdırılıp hareketsiz kalmak, çıldırmak istemekse bu heyecanı ve adrenalani arttıran bir eylem olur takıntılı bir hal almadığı sürece ve çözünme olup birleşme olduğu sürece normal sayılabilir, fakat amaç: partnerin çaresiz kaldığını, güçsüz olduğunu, sana muhtaç olduğunu, aşağılandığını görmekse ya da tam tersi böyle görünmekse bu bdsm ye girer ve sapkın bir davranıştır...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• ya mesela kelepçe sayesinde ellerinle partnerine engel olamazsın, bu sebeple daha fazla heyecanlı olabilir. çünkü bazen istemsiz olarak, huylandığımızda, gıdıklandığımızda ya da çok zevk aldığımızda engellemek istiyoruz. anormallik yok sanırım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Fantezi dediğin biraz sıradışı olur. Çiftlerin heyecanını arttırıyorsa yaşadıklarınızı güzelleştiriyorsa kime ne. Keyfinize bakın.

Aman anahtarı kaybetmeyin :))))

0|0
    0|0
  • Saplantı olmadığı sürece bir sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • Bence peluş kaplı olduktan sonra sıkıntı yok :))

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;