Erken boşalma sorunun var diyorum hiç takmıyor anlamıyorum.

Gizli Üye
nişanlımın erken boşalma problemi var ilişkide 7 dk bulmuyor 5 dk boşalıyor nerdeyse erken boşalma sorunun var sinir bozucu diyorum yapacak bişey yok diyor gülüyor hiç takmıyor bile ben söylerken üzülürmü diye zor söylerken onun umrunda değil istiyorsan bana geçiktirici al ben halimden memnunum diyor böylesine ne denirki bencilmi yoksa pişkinmi..?
Güncellemeler
+1 yıl
sizce neden umursamıyor erkekler bu durumdan rahatsızlık duymazlarmı eksi olarak görmezlermi kendilerinde
Erken boşalma sorunun var diyorum hiç takmıyor anlamıyorum.