Kızlığı parmakla oynarken bozulan ve hiç cinsel ilişkiye girmemiş birisinin bakire olduğu evlenince anlaşılır mı?

Gizli Üye
kızlığı parmakla oynarken bozulan ve hiç cinsel ilişkiye girmemiş birisinin bakire olduğu evlenince anlaşılır mı? yoksa kan gelmesi çok mu önemli. hakaret etmeyin. yalan söylüyorsunda demeyin lütfen.
Kızlığı parmakla oynarken bozulan ve hiç cinsel ilişkiye girmemiş birisinin bakire olduğu evlenince anlaşılır mı?