Günümüzde bekaret neden önemsiz hale geldi?

gokhan685
Ben bekareti güzel bir gösterge olarak görüyorum. Bir kadının tertemiz duru su gibi olduğunun göstergesi olarak. Mutlak savunucusu değilim ama bekaret erkek kadar kadının kendisi için de önemlidir diye düşünüyorum.
Güncellemeler
+1 yıl
bu konu dinen ve ahlaken sizin için ne kadar önemli

Güncellemeler
+1 yıl
yani bunun ALLAH dan kormakla bi alakası yokmu diyosunuz

Güncellemeler
+1 yıl
evet bekaretini kaybetmemiş ama cinsel deneyimi olan çok insan var hatta bunların cohu toplum ve ayleden dolayı tam bir birlikdelik yapmıyorda diyelim bunlara kabul ama burda önemli olan dinen ağlaken bunuda ekleye biliriz kişinin kendisine saygısınıda yani illa birileriyle yatmakmı gerekir
Güncellemeler
+1 yıl
öfkeyle yorum yazmayın lütfen okuyun anlayın öyle evet benim için önemli bakiralık benin kadınım sadece benim olmalı bunda ne var bana kitlenmeyin soruya gitlenin

Günümüzde bekaret neden önemsiz hale geldi?