Allahım yardım et.. Tam unuttum derken? Arkadaşlar canım acıyo.. Bana yardım edin tecrübeliler ne yapmalıyım?

Canım yanıyo yardım edin..
Güzellik kariyer eğitim çevrem hepsi tam.
Biri geldi tabiri caiz "sı çtı" hayatıma gitti.
Karımsın benimsin baban vermezse mahfolurum o evde misafirsin suda doğum yapcaksın yanında ben olcam diyen deli gibi her şeyden kıskanan adam..
Sebebi ailem istemedi. İlk kez her şeyden çok sevmiş. Neyse başta annemle tanışmak istiyodu erken diye yok dedim..
15 sene sonra buldu beni ilk okul arkadaşımdı..
İlkimdi, inşallahı yok seni alıcam diyodu. (Okulum bu yıl bitiyo)
Ayrıldık babam annem üzerine gitti galiba gururu Kırıldı galiba..
Sonra her yerden gizledi kapattı kendini.
Duydum ki 1 ay sonra sözlenmiş akrabasıyla. Kız ne güzel ne alımlı sadece zengin iş bağlantıları var galiba. Abartmıyorum kızın yüzü bir tuhaf Allah yaratmış ama erkek gibi yüzü. Şok oldu çevremdekiler.
şu an 3 aylık evli bildiğimi bilmiyo.
Aylar sonra eski whatsaba girmeye başladı günde 2 kere. 5 Sn durup çıkıyo. Eşiyle mesafeli olan fotoyu koymuş..
Ses etmedim sustum. Amacım yuva bozmak değil ama gebersin istiyorum. Ona çok hakkım geçti. Binlerce söz verdi bana.. Suda doğum yapcakmışım yanımdada o olcakmış. Bağladı beni kendine.
Sahte face hesapları ile takip ediyo. Ne yapmaya çalışıyo ?
Nasıl pişman edebilirim onu ben ?
Ayrılınca hep mutlu pozlar verdim facede.
Bu arada biz hep whatsaptan konuşurduk.

Güncellemeler:
İlkimdi :( dayabamıyorum artık nasıl unutcam ben?
Beddua ettim ahım tutar mı?
Nolursunuz :(
Çok kez denedim yapamıyorum Başkalarıyla.
O nasıl yapıyo..
Attan eşşeğe bindi resmen.
Saklanıp gizleniyor.
Benim suçum yok ananla babanla hallet dedi üsteledim küfretti bana.
Kolumu kanadımı kırdı..
Cezasını çeksin istiyorum :(
Kendimi kullanılmış pislik gibi hissediyorum tüm masumluğum gitti sanki :( psikoloğamı gitsem?
Arkadaşlarım şu güzelliğine yazık yıpratma kendini diyolar :( neye yarar ki..
Ya bana biri yardım etsin ne olursunuz lütfen :(
Ailem çevrem Mutluluğumu elimden aldılar..
Güzellik kariyer her şeyim olsa ne olur.
Kist oluştu bende öksürüğüm var sanki verem olucam :(
Eriyorum..
Bunu bana yapanlar CEZASIZ kalmamalı..
Neyin bedeli bu.. Yoksa ölmeli miyim 😩😫😭

0|0
613

En İyi Kız Görüşü

• Saçmalama! Ezik kızı oynama dik dur o kim be onun için göz yaşı döküyon. Evlenmiş cezasını bulmuş daha ne olsun. Allah bildiği gibi yapsın! Aldatıldım. Daha bu hafta bitti herşey.
    Ben sormasam söylemiycekti bile onsuz asla yapamazdım oda bensiz. Birbirimizin canıydık sonra yakınını kaybetti o günlerde akrabasının kızına aşık olmuş onun peşinde.. Olurmu olmaz mı belli değil daha ama bana konuşalım arada lütfen diye diye kalmıştı engelleme beni diyordu hep ama engelledim. Şoktaydım biliyorum bunlar geçici bir yılda geçse yüz yılda geçse ait olduğu yere gelmek ister, unuttunmu diyorsunya? kimse kimseyi unutamaz.. hayatımızda iz bırakanları beynimiz asla unutmaz ama kalbimden sildim :) bana bunu yapmıycaktı.
    Gerçekten sevmedin belki diyebilirsin bu kadar çabuk bittiğine göre ama yakında evlenecektik:) . Artık ne o dönebilir nede dönse ben affederim çünkü unutmadım evet , ihanetini unutmadım:)
    Sende boş koy inan değmiyo ben kafaman gelecek düşüncesini attım pişman olacağını bildiğim halde. Ama onu hayatımda asla istemem bundan sonra çünkü kafam net.
    Ne kıskandırırım kendimi küçültüp nede yalvarırım , kolay lokma olmadığımı iyi bilir. ki zaten sevmiyorum bile. Sende yapma kardeşim giden seni kaybetmiştir sen onu değil:) onun ömrü boyunca unutamiycağı izlerim var o kızı sevip evlense bile kestirip atamiycağı. Beni alakadar etmez. Saçımla uğraşıyorum geziyorum arada tek başıma kafa dinliyorum derslerimle meşkulüm sınava hazırlanıyorum mutluyum:) banada onca söz vermişti peşimden koşmuştu onu seveyim diyrçe bende 8 yaş büyük. Ama hayat benim için daha yeni başlıyor yaşım 20 :)

1|0
    0|0
    • Aynen haklısın benziyo yönlerimiz.. Çok sağol canım içimi rahatlattın.. Ama Gittiği kızı ve kendimi göstermek isterim sana.

• Attım canım bak hepsine :)

• Cevap yazdım umarım gelmiştir..

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• 1. si inşallahı maaşallahı yok diyen allah inancı az olan biridir ondan sana hayır gelmez bunu diyeyim akrabasıylada parası için evlenmiş sen bunun farkındasın
    sen kriterini koymuşsun
    kafanda bundan sonra böyle karakterde birini bul ama en önemlisi namaz kılan birini bul hata yapsa bile namaz kılan allah korkusu için kendini düzeltir ona güvenip beraber olduysan korkma herkes o hatayı yapıyor
    namaz kıl çok tövbe et du et sabret bedduah etme deymez allaha havale et
    kötü tabirle köpeğin duası hemen kabul olmaz ama allah ahınıda yer de bırakmaz allah kurtarmış seni

1|0
    0|0
    • Namaz kılıyordu benimkide.. Ama gidince tek sözü aşık oldum elimde değil oldu :)

• bul o zaman beni gizli değilim

• Mesaj at bende gizli değilim exper yetmiyo atamıyorum

• Diyelim ki intikam aldın , herşey eskisi gibi olacak mı , geçmişi değiştirir mi? bir tanıdığım vardı çok sevdiği adama vermedi babası oda babasını çiğneyemedi, adam başkasıyla evlendi , oda memleketten birisiyle ama evliliği iyi gitmedi , nedenleri niçinleri çok önemli olduğunu düşünmüyorum. İster kader de ister birilerini suçla, yaşayarak öğrendiğimiz şeyler malesef bunlar , kısaca hayat diyelim. Bundan sonra ne yapacağın tamamen , benim için hayatın anlamı nedir sorusunun cevabıyla ilerleyecek , sonuçları güzel cevaplar bulman dileğiyle

1|0
    0|0
  • karısıyla arası bozuksa yine sarmaya başlamıştır..

1|0
    0|0
    • Amacı ne sence :(

• güzelliğe çirkinliğe bakmaz bu iş. Sen hiç o toplara girme, bırak kendi kendine tepinsin dursun. Çıldırır sen umursamazsan..

• tamam süpersin aynen öyle

• birinin ahını falanmi aldin?

2|0
    0|0
    • Hayır ilk sevgilimdi o

• Sen o kızı ve beni gör ona göre konuş ok? :) tmmı

• Seni gorsem nolucak gormesem nolucak gorselligi tanricalik felanmi saniyosun ben de yakisikliydim ne oldu paraci bmwci kizlar yakti kavurdu kullerimizi ;)))))))))))))))))))))))))))))

• o kadar uzun yazmışsın ki gerçekten okumaya üşendim, büyük bir aşk acısı çektiğini düşündüm. geçmiş olsun

1|0
    0|0
    • Oku lütfen..

• tamam okucam birazdan

• yazdiklarini okudum :) senin gibi bir suru insan var. erkek de var kiz da var. artik bu tur seyler dogallasti Turkiye'de. her seye hazirlikli olmalisin :)

• hersey zamanla knk bende zamanında acı çekiyodum 2 hafta surdu geçti o acı :D

1|0
    0|0
  • Yaw benim anlamadığım bişe var neden sonunu kestiremediğiniz sulara yelken açıyosunuz

1|0
    0|0
  • Sen yeni yelken acacaksın artik

1|0
    0|0
  • Bırak ya bu satten sonra ne b*k yerse yesin.

1|0
    0|0
  • En güzel yapacağın şey tek kelime. "sessizlik". kendine zaman ver ve asla taviz verme. Burada bu saatten sonra gurur ön planda. Hayatına devam et. İllaki alnına yazılı bir mert vardır.

0|0
    0|0
  • Seni mahveden tek şey egoist tavırların vazgec bundan

0|0
    1|0
    • O kızı ve beni gör sen karar ver egoist değilim tüm detayları yazdım bilin diye.

• Peki... Sağol.. Sana o kızı ve kendimi göstersem bakar mısın bir

• Bu neye yarayacak?

• ben anlatsam anlamazsın ki... nasıl yardım ediyim gözünü kin ve kibir bürümüş bunlardan sıyrılsan amenna...

sen insanlardan yardım istiyosun ama sana yardım edecekleri tüm algı yollarına sur çekmiş durumdasın...

2|1
    0|0
    • tamam dinliyorum anlat yardım et bana :( tüm detayları bilin diye yazdım ayrıca o kızı görmeni isterim..

• ben hiç bir kızla olmadım...
      nişan kavramım bile şu şekilde...
      nişan sadece o evin kızının artık nasibi bulunduğunun ibaresi...
      onunla elleşilebileceği hususunda flörtleşilebileceği hususunda tamamen yakınlaşmalardan uzak...
      buna rağmen mi iffetsizim...
      e en başında dedim anlamazsın die...
      zaman isrefı oldun...
      o yüzden hakkettiğin tek kelimeyi söylüyorum sana defol...
      uzuncası ne halin varsa gör...

• Hıhı evet :) üff bayma bir ya.

• çokj uzundu ama sabret

1|0
    0|0
    • Olu ne olur :( lütfen neden sabredeyim?

• Gebersin zaten hayır gelmesin

• öyle deme herkesn hayatına gmse karışırmı hiç :/

Kızlar Ne Diyor 5

• Pişman etmeye kalkarsan sen pişman olursun zaten evliliğinde mutlu değil belli o cezasını çekiyordur emin ol ekstra birşey yapma bence sonra sana kötü kadın derler

1|0
    0|0
    • Emin misin canım ahım tutar mı :((

• Orasını Allah bilir sen kendi yolunu çiz, onu pişman etmek istemen aslında içten içe hala onu önemsediğini gösterir kendinle yüzleşmelisin önce

• Peki.. :(

• Durumun kötüymüş tabı ama sikiş yap

1|0
    2|0
  • Yeter be paylasmaktan bikmadin mi guzellige cirkinlige bakmaz bu is sende bulamadigini onda bulmus demek ki bu kadar basit sen de devam edip yoluna bakacaksin yok o kizi ve beni gormenizi isterim falan deyip de millete gosterip insanin da hakkina girme lutfen.

1|0
    1|0
  • zaman lazım sana, zamanla unutacaksın butun acıları

1|0
    0|0
  • Anliyorum seni emin ol. Su an benimde canim yanyor ama seninki kadar olamaz sanirim. Ask cook agir bir imtihan tatlim ask sabretmeyi bilen yigitlerin isi. Su donemde herkes birbirini seviyor , herkes asik hahah. Herkesin birbirine kazik attigi dunyanin sonuna dogmusuz... Allahtan baska dayanagimiz yok sabir sabir sabir. Allah yar ve yardimcin olsun

1|0
    0|0
    • Amin cümlemizin canım çok sağol..

• Rica ederim ne demek :)

Yükleniyor... ;