Eski sevgiliyle telefonda konuşma

Gizli Üye
merak ediyorum bir erkek eski kız arkadaşıyla iyi diye 1 saat telefonda konuşur mu. üstelik çıktığı varken.

eski sevgilim aradığında 1 saat konuştuk önceleri de konuşuyorduk . sonra tartıştık ve arkadaşıma o iyi biri diye onunla konuştum ,üzülmemesi için demiş. bunu söylerken çok kötü tartışmıştık.

sizce gerçekten iyi birisi olduğum için mi öyle konuşuyordu bu arada ondan bir gün önce benim onun ömrüm olduğunu arkadaşıma söylemiş

lütfen yorumlarınıza ihtiyacım var. bu arada ayrı şehirlerdeyiz
Eski sevgiliyle telefonda konuşma