Eski sevgiliniz ararsa, yapmamanız gereken tutumlardan hangilerini yaparsınız?

Arkadaşımız sevgilisinden ayrılsa hepimiz akıl verir, süründürmesi için baskı kurarız. Peki biz ayrılsak ve sevgilimiz arasa, aynı kararlılığı gösterebilir miyiz?Eski sevgiliniz ararsa, yapmamanız gereken tutumlardan hangilerini yaparsınız?

• Anında yanıt verebilirim.
    A seç
  • Hiçbir şey olmamış gibi sohbet ederim.
    B seç
  • Ayrılık sebebini unutup, "Acaba tekrar barışabilir miyiz?" havasına girerim.
    C seç
  • Süründürürüm
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
33127

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Eski sevgili olayını ne kadar büyütüyorsunuz, eski eskidir. ARTIK İŞİNİZ YOK.

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 32

Erkekler Ne Diyor 126

• Hiç birşey olmamış gibi devam ederim çünkü kavga ederek ayrılmadık.

0|0
    0|0
  • Tepkisiz sohbet ederim, niyetini ogrenirim

0|0
    0|0
  • Eski sevgili yeniyle uğraşmaktan iyidir. Dayanamaz açarım. Herşeyini bilir iyi kötü. Mutlaka bir hesap kitap yapmıştır. Herşeye rağmen aradıysa beni unutamamıştır bende açtığıma göre bende unutmamışım. Her gün rüyamda gördüğüm için olsa gerek hep yanlışları doğrular götürdü. Bak yine gel be gökyüzümü dinleyesim geldi. 😢😢

0|1
    0|0
  • Eski sevgili hiç bir şekilde aranmaz bir erkek ararsa boşta kalmıştır menfaat icin arar geri kızda cevap verirse intikam için verir tekmeyi basmak icin kız ararsa erkeker genelde bakar bakmayan bitirmiştir bakan da kötü niyetlidir beni dinleyin siz eskinin hayrı olsa sende kalırdı saplantı olayını bırakın bir kenara gülün gecin boş işlerle kafanızı yormayın

0|0
    0|0
  • cvp vermem ilk tekmeyi vuran kız niye muhattap olam he az gurulu olun erkeklere söylüyomm aaa

affet dese affetmem birkez severim 2 ncisi aff yok ilk başlta tekmeyi basssın arkadaşlara rezil olam gelemde affedem kötüyyüm ben kinciyim affetmem kıskanmam

0|0
    0|0
  • aksi olsaydı eski olmazdı biri bırakıyosa hersey normalken bırakıp gidiyosa nedensiz birden aniden ve sonradan geliyosa
    ''affet beni nalan nanla beni lütfen'' diyerek insanın cımbızla ağda yapası geliyo cımbız dediğsem biraz küçük birsey tek tek ve en hassas bölgesine:)

0|0
    0|0
  • Eski sevgilim arasa beni ki arayamaz evli cocuklari var ben istemem ciddi iliski yapip hayatimi mutlu etmek icin yaralarimi sarar yeni yaralar acarim bu hep boyle gider ciddi iliski bu zaman da da zor yani

0|0
    0|0
  • Birsey bitmiş ise bitmistir ve belirli veya cok buyuk yaralar vardir eskiye donup yaralari tekrar kasimanin anlami yok olmaz yani

0|0
    0|0
  • Derim nevar vs tekrardan birlikte olalim derse derimki 450km yi ben nasil senin için geldiysem sende kapima kadar geleceksin

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey olmamış gibi konuşurum ama tekrar devam etme gibi bir şey düşünmem. Biten bitmiştir. Yeni kişilerle tanışmak varken neden eskiye dönüp kısmetimi kapayayım.

0|0
    0|0
  • Bitanesi dememiş ki insan gibi konuşurum. Sakin olun arkadaşlar. Eski sevgilinz olması onu insan dışı bir canavar yapmaz. Relax

0|1
    0|0
  • Yeterki arasin ben ondan baskasini sevmedim sevmeyecemde bekliyorum ne kadar surersede bekleyecem

0|0
    0|0
  • 15 kasımda selam diye mesaj atmış.
    Bende 16 aralıkta? Dedim.
    Sessizlik hakim şu an. Gene saçma bir an aklına geldi galiba.

0|0
    0|0
  • Erkeklerin cogu süründürüm demiş ama affedersiniz nah süründürürsünüz erkekşerde o kadr irade yok buraya merakların giderilmesi için giriliyo onu için kurulmuş niye yalan dolana baş vurulurki

0|0
    0|0
  • Açar sıkıntısını öğrenir bir daha aramaması gerektiğini uslübunca söylerim, bir daha aramaz
    Ha yok arıcak olursa engellerim...

0|0
    0|0
  • burdan anlaşılıyor ki, hatunların %57 si erkeklerinde %34 ü kinci, intikam hastası tiplerşmiş. vallahi korkulur sizden bayanlar...

0|0
    0|0
  • siradan kisiye tavrim ve tutumum neyse oyle davraniyorum. hirs ve inat yapiyolar bilinc altlrinda bende izliyom

0|0
    0|0
  • Arz edip arayan insanın telefonunu açmamak bence ayıptır. Eminim dünyanın bir başka ülkesinde bu tarz muhabbetler yapılmıyordur.

0|1
    0|0
  • Tekrar sevmem. Yapılan en büyük yanlış bu insan sevdikten sonra kendinden fedakarlik veriyor.

0|0
    0|0
  • normal siradan arayanlara davrandığını gibi tel açarım dinlerim içimden hiç bir şey geçmez çünkü o benim için ölüdür (çöp)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    106

Benzer Benceler

Yükleniyor...