Eski sevgiliniz ararsa, yapmamanız gereken tutumlardan hangilerini yaparsınız?

Gizli Üye
Arkadaşımız sevgilisinden ayrılsa hepimiz akıl verir, süründürmesi için baskı kurarız. Peki biz ayrılsak ve sevgilimiz arasa, aynı kararlılığı gösterebilir miyiz?
Eski sevgiliniz ararsa, yapmamanız gereken tutumlardan hangilerini yaparsınız?
Anında yanıt verebilirim.
Hiçbir şey olmamış gibi sohbet ederim.
Ayrılık sebebini unutup, "Acaba tekrar barışabilir miyiz?" havasına girerim.
Süründürürüm
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Eski sevgiliniz ararsa, yapmamanız gereken tutumlardan hangilerini yaparsınız?