Dolunayın Burçlara Etkisi!

Oğlak Burcunda Dolunay
Oğlak Burcunda Dolunay

Yüzleşmekten kaçtığımız geçmiş konularımıza, Dolunay ışık tutmaya geliyor. Ayın dispozitörü Satürn. Yani sorumluluklarımız. Yeni bir sistem kurmak için çürük olan kısımların temizlenmesine hazırlıklı olmalıyız. Ay ve Mars'ın yücelimsel karşılıklı ağırlama da olması, konulara ani ve büyüklük katacak gibi görünüyor.

Hayatımızdaki ağırlıklardan kurtulmak ve yeni olana yer açmak için gerekli planlamayı ve disiplini Satürn-Venüs bağlantısıyla kurabiliriz. Zorlukları fırsat olarak görüp olaylara verdiğimiz tepkileri dönüştürmeye odaklanmalıyız.

Dolunay Ay düğümleriyle de etkileşimde. Geçmiş sorunlar vurgusunu burada da görüyoruz. Unutmamalıyızki tekrar eden sorunlar varsa henüz çözümleyemediğimiz içindir.

Ay, kaderdir. Özgür iradeden pek bahsedemeyeceğim. Değişim kaçınılmaz, kabule geç zaman kazan.

21 derece ve civarında kişisel gökcismi bulunanlar başta olmak üzere Oğlak-Yengeç-Terazi ve Koç burçları her şey üstüme üstüme geliyor diyebilir. Boğa ve Başak burçları pürüzsüz bir akışta olan biteni izleyebilir. Balık ve Akrep burçları irade göstermek isteyebilir. Kova ve Aslan bireysellik mi grubun kuralları mı ikilemi ile uğraşabilir. İkizler burcu, aklıma gelmeyen başıma geldi diyen taraf olurken, Yay burcu ise, bu kadar manipülatif insan etrafıma hangi ara doldu diyebilir.

Kıssadan Hisse; Sevdiğin şeyler senden giderken yumruğunu sıkma avucunu aç yerine daha iyileri gelsin. Yol almak istiyorsan; dönüş, ele, değiş ve direnme...

Dolunayın Burçlara Etkisi!

Ayrıntılı burç yorumlarınıza geçmeden önce Dolunay gecesine özel düzenlediğim soru-cevap etkinliğime katılmak için aşağıda linke tıklayabilir aklınıza takılan soruları bana iletebilirsiniz.

https://www.instagram.com/elcinsoysal_/

Yükselen Koç

Kariyer, toplumsal statü, otorite figürü olarak gördüğün kişilerle ilgili aniden gelişen durumlar olabilir. Başarı, saygınlığın ve amaçlarının ne olduğuyla ilgili yüzleşmelere açık bir süreç olabilir. Yoğun bir enerji, sıkışmışlık hissi yaratabilir. Her zorluğun, başarı barındırdığını özellikle bu süreçte hatırlamalısın.

Yükselen Boğa

Nedenler ve niçinlerin cevapları otomatik olarak önüne düşebilir. Farkındalığın artabilir. Aydınlanacağın konular şok etme etkisini de içinde barındırdığı için çürüklerin hayatından çıkmasına neden olabilir. Gündeminde hukuksal meseleler mevcutsa nihai sonuca ulaşılabilir.

Yükselen İkizler

Dönüşmek zorunda kalabilirsin. Kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdi diyeceğin durumlarla karşılaşabilirsin. Endişe, kaygı, anksiyete gibi duygularda artışlar olabilir. Bu evin aynı zamanda hayatta kalma mücadele verme evi olduğunu da hatırlatmak isterim. Hiçbir duygu durum geçici dünyada kalıcı değildir unutma.

Yükselen Yengeç

Eş, ortak, açık düşmanlar ve rakiplerinin manipülatif söylemlerine maruz kalabilirsin. Kan bağının bulunmadığı; ama iletişim içerisinde olduğun kişilerle ilgili ani ve büyük durumlar yaşayabilirsin. Daraldığını hissedebilirsin. Sorunlarla yüzleşmeden konuların kapanmayacağını bilmelisin

Yükselen Aslan

Günlük rutinlerindeki kişiler, çalışma ortamın, hastalık, evcil hayvanlar gibi konularda sorumluluklar ve zorunluluklar gündemine gelebilir. 6. ev en çok efor harcanılan alan olduğu için yıpratıcı olarak geçer. Yaralanmalara ve diş, deri, saç, vücuttaki mineral dengesine ekstra özen göstermelisin.

Yükselen Başak

Aşk ilişkilerinde, gerçeklerin önüne serilmesiyle tamam mı devam mı gibi konuşmaların içerisinde bir anda kendini bulabilirsin. Yaşanacak durumların moral ve motivasyonunu etkilemesine izin vermemeye çalışmalı; hobi ve hayattan keyif aldığın alanlara yönelmelisin. Çocuklarla ilgili konularda bu evle ilintilidir.

Yükselen Terazi

Bilinçaltın ya da hayata karşı geliştirdiğin savunma mekanizmalarında değiştirmek zorunda kalacağın durumlarla uğraşabilirsin. Aile yaşamında birtakım yüzleşmeler meydana gelebilir. Bu dolunayda sonuçlandıracağın bir çok konu alacağa benziyor. İç dünyana sıkışıp kalmaktansa tamamla ve yoluna devam et.

Yükselen Akrep

Yakın çevre, kardeşler, kuzenler, komşular, maaş gibi konulara bir vurgu var. Bu konularda aniden gelişebilecek durumlar fikirlerini değiştirme gibi anlam taşıyor olabilir. Süreci iyi değerlendirerek konulara adaptasyon sürecini iyi değerlendirmelisin.

Yükselen Yay

Somut ve soyut kaynaklar - zihinsel ve fiziksel yeteneklerin. Dolunay gündemini bu başlıklar yönetiyor olacak. Seni yönlendirmeye çalışan insanlar etrafında çoğalabilir. Seni köşeye sıkıştırmak isteyen kişilere karşı temkinli olmalı ve manipülatif kışkırtmaları görmezden gelmeye çalışmalısın.

Yükselen Oğlak

Öncelikle genel sağlığınla ilgili oluşabilecek ani durumlara karşı dikkatli olmalısın. Sonuçlanmalar olacağı için hasat dönemi de diyebiliriz. Bazı otorite zorluklarıyla uğraşmak zorunda kalabilir ve sorumluluklarında artış meydana gelebilir. Her şey üstüne geliyormuş hissinin motivasyonunu düşürmesine izin vermemelisin.

Yükselen Kova

Kendi kendine çözmen gereken konular belirginleşebilir. Arkandan iş çeviren kişiler görünür hale gelebilir. Kontrol edemediğin konularda ani gelişen durumları fırsata çevirmek için geriye çekilip olan biteni düşünmek bu süreçte iyi gelebilir.

Yükselen Balık

Ekiplerle yapılan işlerde sorumlulukların artabilir. Sosyal çevre, kariyer gelirlerin ya da çocuklar(erkeklerin çocukları) ile ilgili yeni bir oluşuma itiliyor gibi hissedebilirsin. Sonuçlanmaların sonucunda karar almak zorunda kalabilirsin. Doğru kararı alabilmek bu süreçte önemli olacak

Sevgilerimle,

Dolunayın Burçlara Etkisi!
16
11
Görüşünü yaz
11Kız Görüşü
16Erkek Görüşü
Elçin Soysal

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • __hillsMooNn__

  Boğa ve başaklar olan biteni HD kalitede seyredebilecekmişiz de ne olup bitecek o kısım muallak. Planladığımız şeyler gerçekleşecek mi yoksa ertelenecek mi? Önümüzdeki 2 aylık dönem benim için çok önemli bir gelişmeyi de getirebilir, beklentim ertelenip hüsrana da uğratabilir. Ne olup biteceğini bilmemek bu arafta kalmak durumu beni biraz strese sokuyor.. Bakalım dolunay işleri nasıl etkileyecek..

  Yorumla
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşü

 • HissizProfil

  Dolunayın burçlara etkisi, burçların da hayatımıza etkisi, sokakta 100 metre ötemizden geçen köpeğin bizim yaşamımıza olumlu-olumsuz etkisinden daha azdır.

  Yorumla
  Görüş hala geçerli mi?
  • Elçin Soysal

   Ah, ne talihsiz bir bakış açısı. Verdiğiniz örneğe bende basit bir örnekle karşılık vereyim. Dolunay zamanlarında vücudumuzdaki sular, denizler çekilir. Ya da Dolunay zamanı toplanan mahsullerin daha lezzetli olması (hasat zamanı) gibi kolaylıkla doğrulanabilir birkaç bilgi bırakayım şuraya

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1015
 • ikizterazi

  Bu yeni dönem bazı şeyleri geçmişte bırakma dönemi. Korkarım ki terazi burcu için zor bir dönem olacak. Hayırlı olsun her şey.

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
  • Elçin Soysal

   Her zorluk başarı potansiyeli barındırır, dilerimki her şey gönlünüzce olur 🙏🏻

 • Sevvkardesiim

  Burcum koç yükselen yengeç ay burcu kova Lilith oğlak hayatım büyük bir değişime uğradı. Hatta kendim uğradım en başta 2021 Kasım gibi başladı. Nisan kadar zor süreçler derken. Sonra birden her şey dönüştü git gide güzelleşiyor. Kendi değişimime de şaşkınım. Umarım her şey herkesin gönlünce olur 😌🍀

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
  • Elçin Soysal

   Deneyiminizi paylastığınız için çok teşekkür ederim💚 Iyi dilekleriniz, umarım gönlü güzel herkesi bulur🙏🏻

  • Sevvkardesiim

   Rica ederim ne demek 🧚🏻‍♀️ Umarım herkes alması gerekeni alabilir, yapabilir 😌🍀

 • ahmetsuna07

  Burcum yengeç; Şu an her şey üst üste geliyor, diyebiliyorum. dememek isterdim lakin dedim bile, ne yapıcam hiç bir fikrim yok... Akışa bıraktım, daha ne kadar kötü olabilir 😂

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
  • Elçin Soysal

   Deneyimlerime göre, daha ne kadar kotu olabilir cümlesi riskli bir cümle. Evren bi şekilde göstermek için çalışıyor çünkü:)

  • ahmetsuna07

   Sorunlarla çarpışmak yerine kaçmayı tercih ediyorum. Problemim sanırım bu, mental açıdan beni ayakta tutan tek şey spor

  • Elçin Soysal

   Sprunlari görmezden gelirsek tekrara düşeriz. Yuzlesmeliyiz ki hayatta ilerleyebilelim 🍀

 • Sarı_Papatyam_benim

  Günlük rutinlerindeki kişiler, çalışma ortamın, hastalık, evcil hayvanlar gibi konularda sorumluluklar ve zorunluluklar gündemine gelebilir. 6. ev en çok efor harcanılan alan olduğu için yıpratıcı olarak geçer. Yaralanmalara ve diş, deri, saç, vücuttaki mineral dengesine ekstra özen göstermelisin.
  aslan burcu

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • bycon06

  Akrep burcuyum.. benimkini anlamadım nasıl etkilenecemi... sanki etkilenmek isteyen var gelsinler hepsi bir olsun gelsin..

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • Dahivebeyin

  Bu ne burç olayıdır yaa anlamadım
  Burçlar haydi neyse de 🤦🏻‍♂️
  Burç yorumcuları afedersiniz uydurukcudurlar baska da aciklaması yok
  Yok efendim ask olacak yok para gelecek yok üç vakit yok bilmeme ne valla yetenek bu kadar uydurmakk

  Yorumla
  • Elçin Soysal

   😏 Eleştiri için bile konuyla ilgili anti tezler üretebilecek kadar bilgi lazım

  • Dahivebeyin

   Pekâlâ bana burçlarla alakali bilimsel bir kitap veya makale önerisinde bulunabilir misiniz acaba?
   Bu nasıl bir bilgi ki ben bilmiyorum benim gibiler bilmiyor ama burc yorumcuları biliyor. Hani eger bir bilgi isi olsaydı yorumcuların dedikleri en azindan birbirini tutardı degil mi?
   Yani uzerine hemfikir olunan bir bilgi yokken ben neyi bilmeliyim?
   Mesela söyle soyleyeyim: su 100 derecede kaynar bunu bilim yorumculari her ay çıkıp yok egendim soyle yok efendim boyle demiyor ve ayni zamanda bu bilgiye birçok kişi erişebiliyor anlayabiliyor ve kullanabiliyor. İşte bu bilgiye bilgi denirr...
   Tamammm 🙌🙌 oo kadar ön yargıları olan bir adam olmamak adına sizden talebim burçlar konusunda böyle "bilgi" var ise benimle paylaşmanızz🙃🙃

 • ömer131

  Zaten burçlar genel olarak gök cisimlerinden rötar alirlar

  Yorumla
 • FilNecati31

  Burçlar yalan

  Başlık çöp

  Yıl 2022

  Hala akıllanmadınız be kardeşim

  Yorumla
 • önemsizzzamankaybı

  Aynen öyle çok doğru yorum yay için. Manipüle etmeye çalışan çok 😑

  Yorumla
 • Yerin7katdibi

  Alakası yok ama bu kadar güzel olmak nasıl hi his

  Yorumla
 • yarenarya

  Burada yazan burç yorumunun aynısı gerçekleşti, şoktayım 😶

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • nedenromeodeğilimben

  Yükselenimi öğrenip hemen bakacağım

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • nirhamm

  Belki Dolunay bu sefer iyi gelir bize

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • xMidy

  Ben inanmıyorum burçlara. Neden doğduğum aya ve güne göre hayatım değişsinki?

  Yorumla
 • _MEHMET_1

  Paylaşım için teşekkürler

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • Barış_LonelyForever

  Teşekkürler güzel bir bence

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • IAmarPresterAen

  Aslan burcu emeğinize sağlık

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • Prestige35

  Bilemiyorum Altan bilemiyorum

  Eğlenceli 1 Kişi
  Yorumla
 • SasukeGaara

  Oglakim way be

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • Gece_aşkı

  Böyle şeylere inanmıyorum. nedense

  Yorumla
 • Daha Fazla (5)
YÜKLENİYOR...