Eski sevgilimi çok özledim aramalı mıyım?

Gizli Üye
1.5 yıllık sevgilimle 1 hafta önce ayrıldık. Kendimi o kadar boşlukta hissediyorum ki... güzel bir haber alınca haber veremiyorum, kötü bir haber alınca arayıp teselli bulamıyorum. Bugün anılarımızın olduğu yerlerden geçtim hep. Gözlerdim doldu. Onu aramamam gerekiyor biliyorum çünkü bana çok kızgın. Ben de birkaç gün öncesine kadar ona kızgındım ama bugün her şeyi saldım. Sinir falan kalmadı. Sinir geçince geriye kalan tek şey özlem ve sevgi oldu. O benden daha kinci. Benim sinirim bugün geçtiyse onunki 10 gün sonra geçer. Ayrılmamızda ikimizin de suçu vardı, tek taraflı değildi yani. Nedeni önemli değil. Biraz önce öyle bir özlediğimi hissettim ki hemen telefona sarıldım. Numarasını tuşladım ve tam arıyordum ki aramaktan vazgeçtim. Gurur meselesi değil bu. Bana olan sinirini tekrar alevlendirmek istemedim. Ve bana konuştuğu kızları anlatırsa daha da moralim bozulur diye korktum. (Kızlarla konuşuyor). Ne yapacağımı hiç bilmiyorum. Bu boşluktan nasıl kurtulacağım hiç bilmiyorum. Eninde sonunda barışacağız biliyorum. Çok özledim ama sizce aramalı mıyım, yoksa aramamalı mıyım?
Eski sevgilimi çok özledim aramalı mıyım?
9 Görüş