ESKİ SEVGİLİM BENİ ÖZLÜYOR MU? GERİ GELMEK İSTİYOR MU?

Gizli Üye
Selam daha eski sevgilimle aynı okuldayız ilk çıktığımızda ben ayrıldım sonra ben pişman olup yeniden sevgili olamaz mıyız dedim çıktık ama 1 gün sonra ayrıldı neden böyle yaptın dedim intikam almak için dedi sonra 3. de o kendi geldi pişmanım dedi bende zaten onu seviyordum hala kabul ettim sonra bir süre sonra ayrıldık sonra kendi yine geldi çok pişmanım özür dilerim sensiz olmuyor dedi yine kabul ettim ama bu sefer son dedim ama yine ayrıldık kendi karar verdi sonra arayıp şaka yaptım dedi bende böyle şaka olmaz dedim dışarı çıktım yana kafamı çevirdim onu gördüm oda beni gördü o günden sonra hiç konuşmadık anladık ikimizde bittiğini sonra ben ona tekrar birlikte olalım dedi hayır dedi bende zorlamicam dedim gittim arkamdan görüşürüz dedi sonra aradım neden dedim sevgilim var dedi tamam dedim telefonu kapatıp ağladım ya biliyorum ben onsuz yapamıyorum kimle çıksam onun yerini tutmuyor her gün okulda görüyorum sınıfımıza geliyor ara sıra bana bakıyor ben baktığımda gözlerini çeviriyor başka bir yere bakıyor sonra bir gün arkadaşıma gidip onu sordurdum sevgilisiyle arası nasıl gidiyor diye oda iyi gidiyor sonra arkadaşıma demiş peşimi bıraksın demiş sonra bir gün bir çocuk benimle çıkar mısın? dedi bende onu kıskandırmak için çıktım sonra oda gitti eski sevgilisiyle çıktı çok kırıldım her gün ağladım durmadan ağladım her gün okulda önümden geçiyorlar hatta bir gün yanıma oturdular şu an benimde onunda sevgilisi var ama ben onu çok özlüyorum her gece dua ediyorum geri gelsin diye unutamıyorum onu geçen günde kantine gittim ben bir şeyler alıyordum oda adımı söyledi baktım arkadaşının arkasına saklandı sevgilisi de o gün gelmemişti o gün bizim sınıfa bile girdi sizce beni özlüyor mudur? geri gelmek istiyor mudur? tekrar birlikte olalım diyor mudur? yoksa sevgilim var diye mi? yoksa utangaçlığından mı?
ESKİ SEVGİLİM BENİ ÖZLÜYOR MU? GERİ GELMEK İSTİYOR MU?
3 Cevap