Terk eden kadını mı geri döndürmek daha zordur yoksa erkeği mi?

0|2
9758

En İyi Kız Görüşleri

• Erkeği çünkü kadınlar çok duygusal ve aldatan eşlerini bile affediyorlar.

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Erkeği döndürmek zordur bir kaç sebebi var bence kadın erkeği çok zorlamadıkça (adamsa ) gitmiyor giderse de dönmüyor ayni arızayla tekrar uğraşmamak icin , erkek gidince çabuk unutuyor ve yeni limanlara yelken açıyor kim takar geride kalanı , kadın bazı kelimeleri bir anlık öfkeyle Soyluyor hislerine yenik düşüyor sonra pişman oluyor ama erkek söylemişse uzun bir sure sabredip öyle söylüyor artık kar etmediği icin gittiğinden donmesi zor oluyor

4|1
    0|0
  • Bir kadının arkasına bakması mi? Şaka mı bu?
    Bir kadın eğer geri dönerse,
    Tek sebebi o anda hayatında başka birinin olmadığıdır.
    Bilginiz olsun *Elime sallasam ellisi* erkeklerin lafı değildir.
    Kizlar mi yoksa erkekler mi daha çok aşk acısı çeker? ↗

0|2
    0|0
    • çok yanlış, ama doğru olduğuna zannedilen klasik bir bilgi vardır:
      kadınlar ilişkilerine duygusal açıdan bakarlar diye, bu büyük bir hata ve yanlış bilgi.
      Doğrusu şöyle:
      Bütün kadınlar ilişkilerine kesinlikle duyguların karışmasına izin vermezler ve,
      O ilişkiye mantıksal açıdan bakarlar,
      O yüzden kadının gitmesi ve unutması o kadın için çok rahat ve hızlı olur.
      ilişkileri duygusal açıdan bakan kişi erkektir.
      Kendine içkiye veren gece gündüz kafasına duvarlara vuran kadın değildir.
      Diğer yandan, Hemen kankaların yardımıyla yeni bir erkeğe hayatına sokan da erkek değildir…

• genelleme yapmayalım lütfen yapan kadın görmüşsünüzdür olabilir ama bu kişiden kişiye değişir mesela ben de onsuz yaşayamam diyen ama ayrıldıktan bir gün sonra başkasıyla el ele gezen başka kadını öpen erkek çok gördüm ama erkekler şöyledir böyledir demiyorum çünkü delikanlı mert erkeklerde var bu ülkede kadının gitmesi nedendir bilir misiniz beyefendi kadın bir ilişkide yapılması gereken herşeyi yapıyor ama karşıdaki anlamıyor ve hayatını zindan ettiğinde bile direnir kadın sırf sevdiği için eğer kadının gücü biterse eğer kadın susarsa o zaman korkun susmuş kadın bitmiş gitmiş kadındır sadece sevgilisinden değil kendisinden bile gitmiştir. Benim annemin kuzeni sırf birisi hayatını mahvetti diye bir daha hiç bir erkekle ne evlendi ne görüştü ne konuştı ki bu kadın 50 yaşlarına yakın peki buna ne diyorsunuz?

• @Gozuyaşlimercan
      Size üzdüysem bağışlayın.
      Hayatımda hep genellemeye karşı biri olarak yaşamaya çalıştım ve,
      Hala birine arıyorsam eğer, Bu, Genellemeye karşı olduğum anlamına geliyor,
      Ama o lanet olası korku hiç yakamı bırakmıyor.
      Erkeklerden söz ettiniz, O sizin saydığınız erkekleri ben zaten erkek demem,
      ‘’Pis Domuz’’ diye çağırırım. (ağzımdan dolayı Bağışla beni).
      Şunu da farkındayım ki erkeklerde ki aldatma potansiyeli, kadınlardan daha fazladır.
      Sizden âcizane bir isteğim var, Rica etsem dikkatle,
      Yaklaşık 2 yıl önce kaleme aldığım yazdıklarımı okursanız sevinirim,
      Orada geçekten kadınlar (Özellikle Türk kadını) hakkında nasıl bir düşünceye sahip olduğumu öğrenmiş olursunuz.
      Duygusallık ve Türk kadını… ↗
      Kadın Dediğin, Nedir ki? ↗
      Gerçekten Hn. Efendileri kıskanıyorum… ↗

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 95

• İkisi..

0|2
    0|0
  • Kadını

0|1
    0|0
  • Kadın

0|2
    0|0
  • Kadını

0|2
    0|0
  • Terk eden kadını.

0|2
    0|0
  • İkisi de zor bence.

0|1
    0|0
  • Kadın içindekiler bitmeden kolay kolay gidemez.
    O yüzden giderse de yüzde 95 ihtimalle geri dönmez.

0|1
    0|0
  • Ben kadının bir erkeği terk ettiği takdirde onu kafasındada bitirdiğine inananlardanım. Bir dağa o erkeğin geri dönmek gibi bir şansı yoktur bence..

1|2
    0|0
  • Erkek , kadinlar tribal enfeksiyonlu hastalikli kisileriz. Kandirilmamiz kolay

0|1
    0|1
  • Erkeği.. Erkek kendi canı istemedikçe dönmez :) Kadın ikna edilebilir dönmesi için ama erkek ikna edilmez.

0|1
    1|1
  • Kadın duygusaldır seviyorsa paldır küldür döner ama erkek öyle mi geç basıyo kafaları dönsede çok geç olur ama ikiside bir şekilde döner yani 😂😂

0|1
    0|0
  • erkegı net !,
    kadın affedendır bagıslayıcı olandır merhametlı olandır
    erkek sılerse bıdaha ardına bakmaz

0|1
    1|0
  • Kırılan birini döndürmek zordur bence, insan değersiz hissettiği bir yerde durmak istemez. Cinseyet olarak düşünemedim

0|1
    0|0
  • O dediğinin erkeği kızı yoktur.
    Güven, ruh gibidir bikere bedenden çıktımı bir daha asla geri dönmez. Güveni kalmadığı halde hala yanındaysa ya mecburdur ya da karakteri bozuktur.

1|1
    0|0
  • Eski sevgilim ve benden pay biçersek kadın derim. İlk başta terkeden o oldu, barıştık. Bu sefer ben terkettim ve iki yılı aşkın bir süredir hâlâ peşimde dolanıyor.

0|1
    0|0
  • Ben erkeği diyorum.. kadın kolay vicdan yapıyor ama erkekleri bilmiyorum.. Hic döndürmeye çalışmadım. Kendisi dönerse benimdir yoksa yok.

0|1
    0|1
  • kaburgalarını sıkıştıracak sicak sarilma.
    güven kokan nefes.
    her 2 tarafi yener.

0|1
    0|0
  • Kadınlar gittimi gelmez
    -özler
    -üzülür
    -hatta belki nefes alamaz duruma gelir ama

DÖNMEZ!!!

0|1
    0|0
  • Bence bu karakterle alakalı gururlu insan ve kararlı biri asla dönmez

0|1
    0|0
  • Bu net birsey degil ama daha cok Erkekleri geri döndürmek zor gibi.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    75

Erkekler Ne Diyor 56

• Terk eden kadın yaşanılan kötü anıları asla unutmaz o yüzden geri döndürmek aşırı zordur

0|1
    0|0
  • İkiside dönüyor, gereksiz triplere gitmesin kimse 😊

1|1
    0|0
  • Erkektir.. Kendimden biliyorum..

0|1
    1|0
  • Terk eden kadını döndürmek daha zordur.

1|1
    0|0
  • Terk eden için çabalamak aptallıktır. :):

0|1
    0|0
  • Kadını. Çünkü erkek nettir genellikle. Gidecekse gider. iki arada bir derede olan, kararsız olandan, şartlar koyandan korkacaksın. Daha çok yıpratıyor böylesi.

1|1
    0|0
  • Erkek.

Çünkü kadınlar hissi davranabiliyorlar çoğu zaman. Sonra pişman olup dönebiliyor. Erkekler bu konuda daha soğukkanlı. Bitti dedikten sonra zordur tekrar gelmesi.

1|1
    1|0
  • Kadını. Çevremde de şahit oldum birçok kez. Aslında karakter meselesi, cinsiyetle çok alakası yok ama soru bu madem.

1|1
    0|0
  • Bu karakter meselesi ve neden terk ettiğine bağlı. kadın ya da erkek diye net bir ayrım yapılamaz. ekstradan terk edeni zaten geri döndürmemek lazım.

1|1
    0|0
  • Giden kadın geri döner mi allah aşkına ya 😂😂 bulmuş rahatlığı ne çekecek kocayı. . Her gün ayrı bir yerde vur patlasın çal oynasın. . E el alem? Boşver salla gitsin. .😅

1|1
    0|0
  • Kadını reis kadını arkadasım birisi erkek demişde Merhamet olan erkektir erkek yalvarır af diler ama kadın affetmez boşa felsefe yapmasınlar

0|1
    0|0
  • Karakter meselesi derim ben sevdiğime dönerim ortada bir kahpelik ihanet yoksa

0|1
    0|0
  • Erkek genelde baska limanlara ugradigi icin geride kalani pek dusunmez sanirim biz erkekler daha zor olan saftayiz

0|1
    1|0
  • Terk etme nedeni önemli bence erkek kadın farketmez

0|1
    0|0
  • Bu iş cinsiyete bakmaz.. bu Sadece Kişiye göre değişir.. ama genelde erkekler belki.

0|1
    0|0
  • Buraya gelince Yok şöyle oldu yok böyle oldu kıvırıyorsunuz efendi efendi takılın çarparım

0|2
    0|0
  • Erkek derim. Kadınlar duygusal ama erkekler mantıkla ayrilir

0|1
    0|0
  • Kadın..
    Kadın sonuna kadar zorlamıştır muhtemelen
    Ve öyle terk etmiştir ;)

0|1
    0|0
  • Karaktere gore degisiyor bence cinsiyete gore degil yani

0|1
    0|0
  • erkeği..
    kadın bir anlık gazla söyler çoğu zaman ayrılık kelimesini..

0|1
    1|0
  • Erkekler Devam
    36
Yükleniyor...