Yürek sevdiği yüreği nerde, ne şekilde olursa olsun bulur mu? Tanır mı sevdiğini, okyanusta bir damla olsa da?

Yürek sevdiği yüreği nerde, ne şekilde olursa olsun bulur mu?Tanır mı sevdiğini,okyanusta bir damla olsa da?
Hani film sahnelerinde olur ya;kadın içeriye girer ama adamın sırtı dönüktür kadına. ve bir his... adam bilir ki sevdiği kadın gelmiştir. Onca insan arasından, ayak sesinden , kokusundan, kim bilir belki de kalp atışından tanır sevdiğini... Yar gelmiştir ❤️
Yürek sevdiği yüreği nerde, ne şekilde olursa olsun bulur mu? Tanır mı sevdiğini, okyanusta bir damla olsa da?