Eşim evlendikten sonra çok değişti, tekrar eskisi gibi olur mu?

Gizli Üye
5 aydir evliyim. Her gun dus alan adam 4-5 gunde bir dus almaya başladı. Eskiden işten cikinca surekli beni almaya gelen adam şimdi isten cikinca surekli disarida arkadaslariyla takılıyor. Onun icin okulumu bıraktım ama o cok değişti. Para istiyorum 20 lira ya veriyor ya vermiyor. Evlendikten sonra tum erkekler böyle degisiyor mu? Cok mutsuzum arkadaşlar bosanmak istiyorum ama bosansam ne yapacagim nereye gidecegim cok çaresizim
Eşim evlendikten sonra çok değişti, tekrar eskisi gibi olur mu?