Eski sevgilimi sevmiyorum ama onu geri istiyorum ne yapmalıyım?

Hande638
Merhaba şimdi ben eski sevgilimle 1 ay konuştuk sonra çıkmaya başladık 22 gün çıktık bu 22 gün içerisinde sevgili gibi değilde kanka gibiydik bunu dile getiriyordum ona en sonda beceremedik yürütemedik dedim bende öyle düşünüyorum dedi bende birbirimize karşı sevgi olduğunu düşünmüyorum dedim oda bana bir histi biz abarttık dedi öyle ayrıldık onu görünce heyecan yok ama sebepsiz yere ağlıyorum onu istiyorum takıntı haline getirdim ama okulda hep umursamaz bana bakmıyor bile sevmediğini düşünüyorum sürekli içime bir öküz oturuyo ağlıyorum barışmak istiyorum sürekli mesajları okuyorum çok birşey de yaşamadık ama niye böyle oldum bilmiyorum sevmiyorum diye düşünüyorum ama abartısız 1 dakika bile düşünmeden duramıyorum yardım edin bana ne yapmalıyım
Güncellemeler
+1 yıl
Takıntıysa nasıl vazgeçebilirim
Eski sevgilimi sevmiyorum ama onu geri istiyorum ne yapmalıyım?