Erkek arkadasim sanirim korkak bakar misiniz?

selsehkal

Merhaba. 4. sinifta nisanlanmayi planladigimiz ciddi bir ilişkim var yaklasik 3 aydir. uni 2. sinifim. bir problemim var. basimiza gelen olaylari okuyun lütfen.

1. bizim okulda ulkuculerin lafi geçer ve ben biraz simarik davranirim o günde ozel bir gundu ben yine simarirken bir tanesi erkek arkadasima kardeşim gelirmsin dedi benim hakkımda konuşuldu durumu sorunca burasi uygun değil duzgun hareket edin demiş ve benimki hcbir karsilik vermemiş. Bana gore bu yanindaki kiza sahip ol yoksa biz oluruz demek ve buda beni geçtim erkek için asagilayici. ulkuculer 1 kişi değil 50 kişi orda tartisma ciksa hepsi dover ama ben erkek arkadisama sarilirdim vuramazlardı onuda geçtim benim tandigim cok yakin olduğum ulkucu arkadaslarim var zaten onlar demişler uyarmayin diye bisye yapamazlardi.

2. olay bir sapik hoca var ve sürekli bana dokunuyor bunu erkek arkadsim biliyor. Birgun sonunda bagirdim hocaya. Arkadsima sadece orda olsan ne yapardın diye sorduğumda yalandan bile kizardim demek yerine sonuçta hoca bir sey yapamazdım dedi.

3. olay benim kiz arkadasim var bir gun okul bomboş tuvalete gidicem iki erkek birisi sevgilim dedimki biriniz gelirmisiniz hani korkarim diye tabi o gelirim dedi. O sirada kiz arkadasim tuvalete ne gerek var siniflar bostur dedi gülerek ben asiri derecede kotu oldum buna rağmen sadece tip tip bakti birsey demeden pesimden geldi.
Simdi ozellikle kizlara soruyorum böyle bir erkek hakkında ne dusunurdunuz sizin sevgiliniz böyle olsa?

4. olay sürekli yakin arkadaslari beni eleştiriyor hareketlerimi falan bu hiçbir sey demiyor. Ve iki uc kez erkek birisi bana kufur ettiğinde ben hep karsilik verdim sesi bile cikmadi ayni ortamdayken.
Erkeklerde siz olsaniz böyle mi davranirdiniz ya da ne yapardiniz?

Gercekten bir olayi dha kaldıracak sabrim ve gucum yok ulkuculere sonradan gidip ben atar yapip ben konuştum ozurlerini dilediler hatta arkadasima asla bir sye yapmamalari konusunda da uyardim kabul ettiler yani ben onu aslinda korudum her seferinde.
Erkek arkadasim sanirim korkak bakar misiniz?