Siz yeni bir ilişkide ''Yara Bandı'' olduğunuzu öğrenseniz ne yapardınız?

hassniccktir
Yeni bir ilişkiye başlıyorsunuz ve karşı kişi sizi ''Yara Bandı'' Olarak kullanıyor. Bunu öğrenseniz ne yaparsınız?

Siz yeni bir ilişkide ''Yara Bandı'' olduğunuzu öğrenseniz ne yapardınız?

Güncellemeler
+1 yıl
Efkarım birikti sığmaz içime
Bin sitem etsemde azdır kadere
Gülmeyi unutan yaşlı gözlere
Mutluluktan bir haber ver dilektaşı
Güncellemeler
+1 yıl
Madem ki istiyorsun öyleyse durma git
Beni düşünme rahat ol yalnız kalabilirim
Sen de bilirsin hiçbir acı
Sonsuza dek sürmez
Hatta her an yeniden sevebilirim
Siz yeni bir ilişkide ''Yara Bandı'' olduğunuzu öğrenseniz ne yapardınız?