Siz, yeni bir ilişkide "Yara Bandı" olduğunuzu öğrenseniz ne yapardınız?

bLueetimeS
Bir gönül yarası yarabandı ile kapatılmaz, zaman geçtikçe kan durmaz. O cümleler bir kere kuruldu bu yaradan bir kere kan akmaya başladı hiçbir şey en başa döndüremez. Kapanmayacak bir yara, durmayacak bir kan ve asla affedilmeyecek cümleler...
Siz, yeni bir ilişkide Yara Bandı olduğunuzu öğrenseniz ne yapardınız?
Güncellemeler
11 ay
Teşekkürler @ilginfulyaa
Siz, yeni bir ilişkide "Yara Bandı" olduğunuzu öğrenseniz ne yapardınız?