Sevmediğim sevgilimi defalarca aldattım.Sevmediğim bir insanla beraberim acı çekiyorum!

SONmeleq
Ben kendim aslen Bulgaristanliyim ama 2.5 seneden beri almanydada yasiyorum temmeli ailemin yanina yerlestim..Pismanim almanyaya geldigim icin.cok yalnizlik cektim burda hic arkadasim yoktu,almanca kurslara gidiyodum ama kursta hic genc insanlar yoktu.Bende yeni insanlarla tanismak icin bir tanisma sitesin üye oldum..Buradan cok kisiyle bulustum cogunla sevgili oldum.Pismanim cünkü onlardan sadece arkadaslik istedim onlar ise sadece benden baska bisey.ama onlarla yatmadim öpüsmekten baska bisey olmadi.Sonra yine internette tansitim birine asik oldum 4,5 defa görüstük asik olsum bir gün ansizin beni aradu ve nezaman yaticagimi sordu ki oysa ben onun beni sevdigini ve ciddi oldugunu düsünüyodum .dünyam basima yikilidi.ondan sonra Depresyonlara girdim yalniz kalamiyodum annem beni doktora götürdü ilaclar almaya basladim ,aklimdan hep kotu seyler geciyodu.sonra bulgaristana 3 hafta icin tatile gittik o arada bir oglan bana hep yaziyodu netten bende benim ex sevgiliyi unutmak icin bulustum onunla ..iyi biriydi ama benim tipim degildi ama iynede onla oyalaniyodum hic beni üzmüyo hher istedigimi yapiyo hediyeler agliyo her cagirdigmda geliyo su an bile ilk gün ki gibi nazik ama Ben OnU BI TÜRLÜ SEVEMEDIM ASIK OLAMADIM .tam bu ay bir sene oluyo beraberiz ve onu defalarca aldattim baskalarinlada ciktim öpüstüm ..bi arayis icindeyim hep--sex degil sadece sevmek istiyorum benim sevdigim de beni sevsin istiyorum ama digerleri tarafindan hep rededildim bir tek bu oglan hala bana karsi ayni.onu cok uzuyorum .bazen anlatigimi bile söylüyorum inanmiyo cünkü ben cok kurnaz bir kizim laflarimla onu kandiriyorum .iNANIN bana kendimden utaniyorum..almanyada insanlar erkeleri cok farkli hepsi sadece yatmak istiyo ,ben se evlendikten sonra bunu istiyorum ..devir cok degismis herkez herkezi kullanmak istiyo ..benim sevmedigim sevgilim ise benden bisey istemiyo ama ben Mutlu degilim onu belki 5 kisiyle aldattim ..benle evlenmk istiyo ..resmen onu oyaliyorum.almancayi az bildigimicin hep bana yardimci oluyo heryerde .vijdanim sizliyo onu nasil birakicam ayrilicam cok iyi biri ..Neden allah hep böyle yapiyo ..benim begendigim beni begenmiyo ..hep istemedigim insanlar beni istiyo.sadece asik olmak istiyorum ve mutlu ..benim sevdigim beni sevsin istiyorum. napicam ben .napicam ? ;(
Sevmediğim sevgilimi defalarca aldattım.Sevmediğim bir insanla beraberim acı çekiyorum!