1 haftadır evliyim kocamdan çok tiksiniyorum yardım edin nolur :(?

Gizli Üye
ben mantık evliliği yaptım. aşkı bulamadım bir talip geldi işi iyi temiz iyi biri idealdi ailemde çok beğendi aşık olmadım nötr bakıyordum ona ve evlendik. resmi nikanı düğünden önce kıydık ve düğünde hareketlerinden ondan tiksinmeye başladım. çok geveze gevşek hareketler yapıyordu arkadaşlarının yanında. mutludur heralde ondan dedim görmezden geldim. geceleyin yorgunduk ilişkiye girmedik. sabah uyandı esnerken ayı gibi açıyor ağzını. kahvaltıyı hazırladım elini yüzünü yıkamadan oturuyor. yüzü gözü şiş midem bulandı söyleyemedim. nötr baktıgım için tiksinmem daha kolay oldu sanırım ve ben esnemeye falan çok dikkat ederim. tv izlerken ağzı açık bakıyor öyle. akşam yemeğinde parmağını yalıyor şapırdatıyor ağzını. 1 haftadır hala ilişkiye giremedim en başta korkuyorum falan dedim şimdide grip oldum diyorum haftayada reegl oldum derim. girmek istemiyorum aşırı tiksiniyorum anahtar verdim eve gelince kapıyı açmamak için. o saatte dyemek hazırlıyorum kulaklık takıyorum duymayabilirim diye bahane uydurdum. ama ne kadar tiksindiğimi bilemezsiniz. ne yapayım sizce? geçer mi bu durum yoksa yol yakından boşayayım mı? nasıl boşicam daha 1 haftalık evliyiz. 1 ay beklemeli miyim ama ilişkiye girmek istemiyorum bakireyim 1 ay daha ne kadar bahane bulabilirim yardım edin nolur
1 haftadır evliyim kocamdan çok tiksiniyorum yardım edin nolur :(?
74
38
Görüşünü yaz