Hamileyim, esimin ailesi bebegimi.. ?

Gizli Üye
4 yıllık iliskimizden sonra evlendik.8 aylık evliyiz. Okulumun bitmesini beklemek istemedik gercekten mesafeler zor gelmeye baslamisti őzellikle benim icin. Esim jandarma astsubay. Ben 21 esim 23 yasında. Dıştan okuyorum. Esim her tűrlű okul olsun ev olsun yardımcı oluyo.7 aylık hamileyim. Minik prensesimiz var bide. Anne olmak icin cok erken oldugundan ben basta istemedim ama esim cok istiyodu. Her zaman yardımcı olcagını sőyledi őylede yapiyo zaten.. Tek sorunumuz var ailesi beni istemiyo bugűn bayramlasmak icin gittik. Sofrada babası torunum nasıl dedi. Annneside nerden bilsin yavrucak annesi babasıyla evlenebilmek icin alet oldugunu dedi.. Lokmayı yutamadım yemin ederim. Elimdeki bıcagı őyle sıktım ki kanadıgįnın farkina bile varmadim. Esim anne ne diyosun sen bagırdı. Kalkıp dısarı cıktım. Esimde arkamdan geldi. Sonra toparlanıp evimize geldik. Yatıp uyudum hemen. Esim őzűr diledi bir dahada sen ne zaman istersen o zaman gőrűs bizimkilerle dedi. Ne yaptım ben onlara? Īlerde kızımada mı bőyle dicekler? Anlamıyorum bir tűrlű gűzel gűzel gecinmek varken bu kin nefret niye.
Güncellemeler:
+1 yıl
Yanımda olan arkadaşlarıma teşekkűr ederim.. Îyi geceler herkese sevdigim adama sarılıp uyuyup bugűnű unutmak istiyorum..
+1 yıl
...
Hamileyim, esimin ailesi bebegimi.. ?
19
16
Görüşünü yaz