Sorum erkeklere, bir kız sizin için yazmış olduğu bir defterle açılsa ne düşünürsünüz?

Onu neredeyse 1 senedir tanıyorum aynı siniftayiz. Ve bana çok değer veriyor. Onemsiyor. Fakat ben ilk kez birsinden böyle değer gördüğüm için belkide ona farklı duygular beslemeye başladım kendimi ondan uzaklaştırmaya çalıştim olmadı ona daha da bağlandım onu çok ama çok seviyorum. Hatta ona dair hissstigim bütün duyguları söylemediğim ne varsa hepsini bir deftere yazdım. Donem bitmeden ona bu defteri verecektim fakat olmadı. Benden önce başka bir kız arkadaşım bana ondan hoşlandığını gidip açılacağını söyledi geri kaldım geç kaldım ve onlar şu an yavastwn konuşmaya başlamışlar. Ve çocuk artık bu son iki gündür benim mesajlarıma sadece beğeni atiyor. Belkide ona bir şans verecek belki de verdi ama bende hislerim yük olarak kaldı ona. Onu sevdigimi ona değer verdiğimi bilsin istiyorum ve defteri vereyim diyorum ne yapmalıyım lütfen ciddi bişey yardımcı olur musunuz açılayimmi artık bir his beklemem imkansız dir belki ama kafam çok karışık yardım edin yaşım 20 daha önce kimseye ne açıldım ne de böyle duygular besledim.😭Defteri verip yuklerimden kurtulmak istiyorum beni dalgaya alir mi? Çok korkuyorum tepkisi ne olur diye? Bir de o kızdan sonra acilmam kötü mü olur? Lütfen ciddiye alıp cevaplayın olur mu?
Sorum erkeklere, bir kız sizin için yazmış olduğu bir defterle açılsa ne düşünürsünüz?