Ne yapmalıyım çok seviyorum kaybetmek istemiyorum?

Ben 20 sevgilim 25 yaşında, Dün akşam bir hocamın nişanına davetliydim ona gittim bi arkadaşım ve sevgilisiyle babamda hem arkadaşımı hem sevgilisini tanıyor ondan dolayı izin verdi. Çıkışta saat 9 falandı dediler yemek yiyelim babamı aradım tamam dedi o diyince bende kabul ettim. Erkek arkadaşımda eve git bu saatte dedi kim kim gidiyorsunuz dedi bende arkadaşım ve sevgilisiyle dedim 2 kız 1 erkek olmaz dedi çabuk eve dön dedi, babamın haberi var dedim olmaz eve dön dedi, kız üst kat komşum beraber dönerim onunla dedim. Ama içim rahat etmedi dedim durdur arabayı oğuz inicem eve gidicem indim arabadan eve gittim onlarda şok oldu, sırf erkek arkadaşımı sevdiğim için O da ben bunları yapasıya kadar bir ton şey dedi benim sözümü dinlemeyen biriyle olmam ben keyfine bak sen onlarla, sanada birini bulsunlar layığını bul bana yazma diyip engellemiş bende eve girdiğimde fark ettim cevap bile veremedim... tüm gece uyumadım ağladım yatsıyı bile ağlayarak kıldım. Fake hesaptan yazdım gitmedim diye onu da görmedi. Çok üzgünüm çok yorgunum uykusuzum çok kötüyüm😭 ne yapmalıyım kim haklı?

Ne yapmalıyım çok seviyorum kaybetmek istemiyorum?