Sevgilimin igrenc erkek muhabbeti :( ?

Gizli Üye
9 aylık bir iliskim var ve sevgilimi cok seviyorum ancak geçen sifresini istedigimde (ki normalde asla istemem sadece denedim) erkek muhabbetleri donuyor benden sogursun dedi. Herseyi cinsel içerikle anlattiklarini da soyledi. Ya cidden edepsizlik yapiyor profilinde asiri rahat
"Herseyi yapip da sessiz olan tiplerden iyidir bunu yaptigim diyor" kizinca da etrafimdakiler beni sucluyor niye erkeklerin muhabbetine karisiyorsun diye. ustune bir de ben ozur diledim ya.. Sizce bu igrenc konusmalari nasıl engellerim?
Güncellemeler
+1 yıl
Ya cidden cogu erkek boyle midir ya..
Güncellemeler
+1 yıl
burada erkegin dogasi hakki vs savunan insanlar once kendinizi yerime koyun
Sevgilimin igrenc erkek muhabbeti :( ?