2 yıllık ilişkimiz bitti ve 1 aya yakın oldu hâlâ konuştuğumuz halde başkasıyla birlikte olmuş? Erkekler neden aldatır?

Gizli Üye

bu 1 aylık süre içinde sürekli konuşuyoruz benden zaman istedi ayrılma nedenimiz benden dolayıydı kalbini çok kırdım bazı sebeplerden ama asla ayrılcağımızı düşünmüyordum zaman istedikten sonra şehir dışına kuzeninin yanına gitti 1 haftalık. döndüğümde yüz yüze konuşucaz bende o zamana kadar düşünmüş olucam dedi dün tesadüfen spotifya girdim ve şüphelendiğim kız çalma listesine fotoğraf koymuş sevgilimle birlikte. başımdan kaynar sular döküldü hiç beklemediğim bi şeydi çünkü ama deliler gibi seviyorum hala aldatmış olduğuna inanmak istemiyorum (üstüme çok düşerdi bu arada telefonuma yarım saat ulaşamadı diye ağlayarak yurduma gelmişti benim için hayatını tehlikeye atmıştı yine benim için ailesiyle kavgalar etti 10 yaşında annesi terk etmiş annesinin ona aldığı tek oyuncağı bana verdi beni benden daha çok düşünüyodu c*nsel ilişkimiz de vardı aldatıcak bi durumda değildik yani) her şeyin ilkini onunla yaşadım ve çok kötü durumdayım kondurmuyorum kendime beni kendine çok inandırdı aileme güvenmediğim kadar ona güveniyodum ve ilişkimiz boyunca yaşadıklarımız düşündükçe asla ayrılmak istemiyorum

napmalıyım?

Güncellemeler
1 ay
erkekler neden aldatır değil de seven neden aldatır diye sormak istiyorum 🙏🙏
2 yıllık ilişkimiz bitti ve 1 aya yakın oldu hâlâ konuştuğumuz halde başkasıyla birlikte olmuş? Erkekler neden aldatır?
8 Cevap