Sevgilim askerde tartıştık onu çok seviyorum?

Sevgilim askerde 2 ayı kaldı. Bir hafta önce saçma sapan yere kavga ettik benim yüzümden ve büyüdü bana daha önce sakın yapma demesine rağmen o anki sinirle ayrılıyorum senden yazdım ama ciddi değildim o da biliyor ciddi olmadığımı. O gece aramalarımı açmadı arama demesine rağmen defalarca aradım görev başında inatla ertesi günü de hiç cevap vermedi her yerden engelledi beni sürekli aradığım için 1 gün geçti dayanamadım yine aradım sabah pişmanım yapma bak üzülüyorum konuşalım dedim o da ayrıldık sen ayrılmadın mı bitti dedi ayrılık kelimesini bir daha ağzına alırsan ciddiye alacağımı söylemiştim dedi sinirli sinirli konuştu sonra uyuması gerektiği için konuyu çözemeden yine kapattık (akşam vardiyasında o yüzden gündüz uyuyor) ama ben durmadım sürekli uzun uzuun mesajlar attım üzgün olduğum için ama ne yapsam nafile birkaç gün rahat bırakayım dedim baktım her yerden silmiş beni ig öne çıkanlardan kaldırmış kendime gelemedim geçen haftasonu cumartesi uçakla yanına gidicem çarşı iznine yüz yüze konuşucam diye kafama koydum arkadaşına yazdım çarşı iznine çıkacak mı diye ama arkadaşı ona söylemiş sonra beni aradı annemle falan konuştu bir şekilde engellediler oraya gitmemi başıma bir şey gelir diye ve biletlerim yandı ne diyeceksen telefonda de dedi ben de pişman olduğumu onu ne kadar üzdüğümü anladığımı bir daha yapmayacağımı onu çok sevdiğimi falan anlattım ama sürekli küçük şeylerden kavga çıkarmamdan bıkmış yani ve önceki birkaç sorunumuzu da gündeme getirdi sinirli sinirli konuştu sonra bakıcaz dedi kapattık şimdi 4 gündür falan sms atıyordum normal şekilde napıyosun falan ama çok yoğun olduğu için az bakıyor günde 2 kelime ya yazıyor ya yazmıyor ve sadece 2 kez telefonda konuştuk benim zorumla en son dün gece konuştuk işte bağımız koptu diyor olmaz diyor kafasına koymuş yani ama yaptım bi hata da sırf bu yüzden de ayrılınır mı sonuçta ailelerimizle tanıştık ve birbirimizi ne kadar çok sevdiğimizi ikimiz de biliyoruz askerlik psikolojisi onu da anlıyrum ama napcam
Güncellemeler
1 ay
Onu çok seviyorum ve o da benim için çok fazla şey yaptı onun da sevgisine inanıyorum hala ve ayrılmak istemiyorum asla ve güven olarak da sorun ona karşı. Napmalıyım?
Güncellemeler
1 ay
Yazamamışım. Güven sıkıntım yok ona karşı*
Sevgilim askerde tartıştık onu çok seviyorum?