Birlikte çalıştığım iş arkadaşım evli ama beni sevdiğini söylüyor?

Gizli Üye

Ben özel eğitim öğretmeniyim ve sınıfta 2 öğretmen oluyo. Benim geçen dönemki öğretmen partnerim 35 yaşında birisi evli ve iki tane kız çocuğu var baslarda sorun yoktu ama sürekli evliliğindeki sıkıntılardan bahsetmeye başladı sonra bana beni güzel bulduğunu falan söyledi bende sağol falan diyodum sadece çalıştığım okul merkeze çok uzakta kalıyor o yüzden beni birkaç kızla birlikte durağa birakmayi teklif etmişti bende kabul ettim 3 kişi giderken sürekli beni övmeye falan başlamıştı diğer kızlar biraz suphelenmis olacak ki kendi aralarında konuşmaya başlamışlar tabi o sırada ben çocuklarla ilgilenirken bana senden çok iyi anne olur seni seviyorum falan diyodu ellerimi opuyodu bosanicam falan dedi bana ama sonra geçen dönemin sonunda bir arkadasi sende onunla çok ilgisin falan demiş bu da beni aradı birisine bir şey mi söyledin gibisinden bende hayır dedim sonra bana senin yüzünden evdeki kızlarımın yüzüne bakamıyorum falan dedi müdürle konuşup kendi başka bir partnerle ayrı sınıfa geçmiş ben ne yapicam şimdi ya

Birlikte çalıştığım iş arkadaşım evli ama beni sevdiğini söylüyor?
12 Cevap