Eski sevgilim bana göndermeli sarkılar atıyor bunun amacı ne?

Smsmaksm

Takipten çıkardım birkaç defa döndü ve sırf bana dönmesin diye çıkarmadım ve ben ayrılmak isterken düzeltmek için çabaladı neyse sonra ağır seyler söyledim görüldü attı ondan sonra İzmir'e gidip onun görüşme dediği biriyle görüştüm ve asla birşeyler yasamadım sırf o görsün kudursun benden nefret etsin peşimi bıraksın diye egomada yenik düştüm ve sarılarak foto attım gördü geçti oda yetmedi wp de ki birseyde paylasırken denk geldim numaram hala onda ve beni izliyor sil numaramı defolsana hayatımdan dedim gülmeye falan başladı inadına görüldü attı ve fark ettim ki ben üzgün şarkılar paylaşınca laf sokmalı sarkılar atıyor artık sinirlerim bozuldu. Hayır benden ne istiyor tam olarak hem gitmiyo hemde ayağıma akıllanıp kapanmıyor benden ne istiyor anlamadım. Simdi gidip sövsem yine görüldü yicem. Yara bandı olacağını da biliyordu ve beni manipüle edip sömürmeye çalısmaması için uzak tuttum hiçbir sekilde benden faydalanmasına izin vermedim. Bırakmıyor peşimi ama. Bu şarkıları bir kaç defa oldu 2 aydır ilk defa bu kadar ayrı kaldık ve ona olan sevgimi kendisi tamamiyle bitirdi

Eski sevgilim bana göndermeli sarkılar atıyor bunun amacı ne?
28 Cevap