Üç çocuğum var ve aldatılıyorum, ne yapmalıyım?

Gizli Üye

Eşimle birbirimize çok aşıktık hala da çok iyi anlaşırız bir problem yoktu ama iş yetine bir gün habersiz gidene kadar. Bir şeyler gördüm ve hemen ordan çıktım. Çocuklarım 8-5 ve 2 taşınsalar iki erkek bir kız. Maddi açıdan hiçbir zorluğum yok kendi kendime yetebilirim. Eşimden ama çok soğudum öğreneli 3 hafta oldu ve o vakittir iğreniyorum ondan. Önceden eve gelince çok sevinirdim ve belli ederdim, o yatağa gelmeden uyumazdım, hep beraber yemeye özen gösterirdim ama artık hiç sallamıyorum ha var ha yok nereye gittiğimi de söylemiyorum. Bu seferde sen neden böyle yapıyorsun falan diyor. İlla ki ben de ondan başka şeyler istedim ama sevgimden dolayı durdum yapmadım. Şimdi ne yapmalıyım bilemiyorum. Boşansam çocuklar arada kalır mı bilmiyorum çünkü ülkeme döneceğim maddi bir şey de talep etmiyorum bir fikir verin

Güncellemeler
2 ay
Bazı arkadaşlar benim bağımsız vesaire olduğumu düşünmüş ve beni suçlamış çocuk doğurduğum için laf eden de var. Öncelikle ben şişman falan değilim aksine profesyonel sporcuyum 174 boyum var ve 29 yaşında sarışın gayeye kalçası göğsü yerinde olan bir kadınım. Varsayımların aksine eşimle de çok ilgiliydim kendi arkadaşları bile kıskanırdı. Bağımsız olduğumu düşünenler sadece varsayım yapıyorlar. Maddi olarakta ona bağımlı değilim
Üç çocuğum var ve aldatılıyorum, ne yapmalıyım?
40 Cevap