Acil yardım, ne yapmalıyım?

Zilax

Merhaba arkadaşlar, ben 19 yaşındayım. Bundan birkac hafta önce üniden arkadaş grubumla Kadıköye içmeye gitmiştik. Kaan diye bir çocuk vardı ve gerçekten çok komikti ve kibar davranıyordu. (Daha tanışalı 3 hafta olmuştu) Ona arkadaşlık dışında duygularımın olduğunu biliyordum. Ama bu konuda dikkatli davraniyordum çünkü eğer o bana karşı arkadaşlık dışı bakmıyorsa ben de arkadaşlığımı bitirmek istemezdim. Ben çok içki içmediğim icin 2 biraya kafam hafiften güzel olmuştu. Her şeye gülüyordum ve sarhoşlugun etkisindeydim. Ardından bi yarım bira daha icince daha güzel oldum. Kaan bana yanasiyordu ve omzuna kafami yatiriyordu. Diğer bir arkadaşım olan Ezgi benim sarhoş olduğumu bildiği için Kaanı hep uyarıda bulundu. Ardından baş başa kaldığımız bir an Kaan beni öptü ve bu uzun bi öpüşmeydi. O an ne yapacağımı bilemedim ve onun da bana karşı hislerinin olduğunu düşündüm. Ben de bozmadan devam ettim. Her neyse o gün bitti ertesi gün wpden konuşurken hayatında bi sevgilinin olması için karşısındaki kişiyi iyi tanıması gerektiğininden falan bahsetti. Ben de kesinlikle katılıyordum. Ardından o günün akşamı bana dirty talk sever misin dedi ben de konuyu değiştirmeye çalıştım. Yani anlamadığım sevgili olmak istemiyor birbirimizi tanıyalım diyor ama daha birkaç hafta arkadaş olup 1 gün flortlesmeye baslayinca direkt dirty talk sever misin demesi beni kötü hissettirdi. Sizce bu çocuk cinsell. k için mi benimle bu durumda? LÜTFEN YOURMLAYIN, YORUMLARINIZ BENİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ

Acil yardım, ne yapmalıyım?
8 Cevap