Sevgilim gün içinde beni aramıyor, sormuyor. Çok ihmal ediyor, ne yapmalıyım?

Gizli Üye

Gün içinde neredeyse yazmaz aramaz oldu akşam saatini bekliyorum konuşmak için yemek yicem duş alıcam derken uyuyakalıyor yalan oluyor konuşma.. önceleri gün içinde 1-2 arardı şimdi hiç yok hep ben arıyorum gün içinde hep ben.. yanıma görüşmeye geldiğinde 20 dk durup gidiyor arkadaşlarının yanında sabaha kadar duruyor ps oynama maç izleme alkol içme.. arkadaşlarının yanında yokmuşum gibi davranıyor telefonu hiç almıyor eline yazmıyor üst üste ben yazıyorum n’aptınız vs diye geçen yanıma geldiğinde yüzü çok asıktı bir şey mi oldu canın bir şeye mi sıkkın dedim yoo dedi içine atma konuş benimle dedim rahatlarsın dedim bak şunu yapma bıktırma dedi birden.. bugün öğlen bana ilgisiz davrandığını ve çok ihmal ettiğini belirten bir konuşma yaptım ne yapmaya çalışıyorsun kızım sen her gün bir şikayet bıktım artık ayrıl o zaman dedi ne aradı ne yazdı çok mu üstüne gittim acaba diyerekten akşamüstü aradım duş aldım yatıcam dedi konuşalım biraz dedim canım istemiyor deyip yüzüme kapattı saatlerdir ınstada aktif ne yazıyor ne arıyor beni hayatında kimse yok buna eminim ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz?

Sevgilim gün içinde beni aramıyor, sormuyor. Çok ihmal ediyor, ne yapmalıyım?
68 Cevap