Kocaeli'de bir vatandaşımız, eşinden özür dilemek için yol kenarını pankartlarla doldurdu. Böyle bir özrü kabul eder misiniz?

Aşşolaşaşak

Kocaeli Kartepe'de kendini affettirmek isteyen bir erkek, yol kenarına astığı özür mesajlarıyla görenleri gülümsetti.

Romantik mesajlarından birinde “Küçücük dünyamın kocaman hayali, seni çok seviyorum”, “Özür dilerim beni affet sevgilim”, “Hadi her şeyi boş verelim, kızımız Elisa’nın da mı hiç hatrı yok” yazıyormuş. Ayrıca Ezel dizisinden bir bölüm ekleyerek de eşine göndermeler yapmış.

Sizden böyle özür dilense, affeder miydiniz?

Kocaelide bir vatandaşımız, eşinden özür dilemek için yol kenarını pankartlarla doldurdu. Böyle bir özrü kabul eder misiniz?
Evet, affederim. Emek vermiş, demek ki seviyor.
Hayır, etmem. Herkese rezil olduk.
Hatasına bağlı.
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Kocaeli'de bir vatandaşımız, eşinden özür dilemek için yol kenarını pankartlarla doldurdu. Böyle bir özrü kabul eder misiniz?