4 yıllık ilişkimde ayrılıklar yaşadık sonra tekrar barıştık en sonki ayrılığımızda bir kızla konuşmuş?

Gizli Üye

Erkek arkadasımla 4 yıllık bir ilişkimiz var. Neredeyse 5 olucak. İliskimizin ilk baslarında her şey cok güzeldi beni mükemmel hissettiriyordu. Gün geçtikçe o hislerim azalmaya başladı bana hak etmediğim şekilde davranmaya başlamıştı iliskimiz ayrıl barış bir duruma dönmüştü. Her zaman ona sonsuz güvendim. Aldatma vs hiç olmadı. Sadık bir insandı kendisi. En sonki ayrılısımızda birilerine mesaj atmıs bana yalan söyledigini hissettim ilk defa. Cünkü tedirgin oldu vs. seni kıskandırmak icindi dedi ama barısacagımız bile belli değildi. Belli ki o arada konuşmuş o kişilerden istedigi dönütü alamayınca da nasılsa uzun bir ilişkim var diyerekten bana tekrar döndü. Telefonuna bakmak istediğimde mesajlara falan birisiyle yazısmasını gördüm. O an geveledi birseyler, ardından süphelendigim icin kıza yazdım. Benimle baya uzun süredir görüsmek istedigini söyledi yazdı cevap vermedim dedi. Erkek arkadasım da kızın iftira attıgını iddia ediyor. Bana eskisi gibi güzel davranacagını iliskimize özen gösterecegini söylüyor sürekli. Benim de icimde bu durumu kendine yedirememe durumu oluştu. 4 yıllık ilişkini 4 günlük ayrılıkta nasıl harcayabilirsin kıyabilirsin düşüncesi oluştu. Bunu bir türlü aşamıyorum. Çünkü hiçbir zaman bu tarz bir sey yasamamıstık. Sorunlarımız oluyordu ama başkasında teselli bulma hemen birilerine atlama gibi seyler olmamıştı. Kafamı cok kurcalıyor bu durum. Sizce ne yapmalıyım?

4 yıllık ilişkimde ayrılıklar yaşadık sonra tekrar barıştık en sonki ayrılığımızda bir kızla konuşmuş?