Sanal sevgili acisi? fikirlerinize ihtiyacim var lütfen okuyun?

Gizli Üye
9 ay önce bir çocukla tanıştım arkadaşım babam abim dostum sevgilim kısaca herşeyim oldu her gün saatlerde konuşuyoduk sıkılmıyoduk kavgali olsak bile küs uyumuyorduk birbirimize kıyamıyorduk sanaldi evet ama cidden 600 kilometre öteden bile sevgisini hissettirebiliyordu (ben Ankara 'da o muğlada) hic tatmadigim duygulari tatdim onun sayesinde Ankara 'ya gelecekti planlamıştık bile ilişkimizi ilerletmeye çalışıyoduk neyse 1 ay önce ayrıldık yokluğu canimi acitmiyordu çünkü alışmıştım ama arada aklıma geliyordu dün instadan istek atti bende dedim işte noldu da istek attin diye konu açıldı normal şekilde konuştuk ama dedi işte benden bir şey bekleme yaşandı ve bitti falan diye cümleler kurmaya başladı sinirlendim doğal olarak istek atan sensin diye engelliyorum dedim engelledim tekrar canim acimaya başladı tekrar aklıma geliyo tekrar geceleri onu düşünmekten uyuyamıyorum sizce ne yaparsam acim hafife düşer nasil kafami dağıtabilirim?
(arkadaşlar aklınıza direkt olarak büyük ihtimalle aldatıyo olacak ama öyle birisi değil bu devirde babana bile güven olmaz biliyorum ama çocuk real yani normal hayattan sevgilü yapmıyor sanal takılıyo benden önceki sevgiliside sanaldi ama onunla böyle olmamış anlattığına göre oyundan tanışmışlar çok konuşmuyorlarmış günaydin iyi gecelermiş sadece..)
Sanal sevgili acisi? fikirlerinize ihtiyacim var lütfen okuyun?