30 yaşında evde kalmış biriyim. Birini çok sevdim, beni kullanmasına izin verdim. Yeni birini bulamaz mıyım?

ruylarasorr
Bencede imkansız ama belki bir yolu vardır. Fikir verirsiniz diye paylaşıyorum. 30 yaşında evde kalmış bir kızım. Birini sevdim çok sevdim. Herşeyimi verdim kişiliğimi bedenimi herşeyimi olay ailelere taşındı evlerine gittim. Beni kullanmasına dibine kadar izin verdim. Oda dibine kadar kullandı. Onu sevmiyorum asla ama çok korkuyorum bu yaşadıklarımdan sonra bir daha yeni birini bulup evlenemem diye.
Güncellemeler
1 yıl
Ne yorum geldi be hepinize teşekkür ederim
30 yaşında evde kalmış biriyim. Birini çok sevdim, beni kullanmasına izin verdim. Yeni birini bulamaz mıyım?