Kocamla evlendiğime bin pişmanım. Sizce ne yapsam?

Gizli Üye

Hayatımı elimle yaktım. Bir güzel bir kadınım ki anlatamam. Onla evlenmeden önce Almancı bir adam peşindeydi zenginlik onda para onda akıl onda bunu sevdim buna vardın. Köle gibi yemek yap temzilik yap geçinmeye çalış yemin ederim bıktım arkadaşum bu sabah şu güzelliğine bak harap oluyorsun dedi hakkı bu adamın elinde harap oldum ne yapmalıyım

Güncellemeler
1 yıl
Arkadaşlar eşime çok sinirlendiğim bir anda sormuştum soruyu. Sabah beni öperek uyandırdı bana kahvaltı hazırlamış. Özür diledi barıştık.
Kocamla evlendiğime bin pişmanım. Sizce ne yapsam?