Kocama telefon şifremi vermek istemiyorum, haksız mıyım?

Gizli Üye

Kocam olacak herif hayatımı gasp etmek istiyor ev hanımıyım banka kartım var onunla konuşmuştum bu konuyu karşı çıktı onun haberi yok banka kartım olduğundan telefonumdada şifre var mobil bankacılığı indirdim telefonuma

Telefon şifremi bilse görecek banka kartım olduğunu internet alışverişlerini banka kartından yapmak kolay zahmetsiz oluyor ama bu herif anlamıyor ben hiçbir konuda özgür değilim

Kocam farklı birisi değişik herseyden nem kapıyor beni kıskanıyor saçma sapan kıskançlıkları var banka kartım olduğunu öğrenense kavga ederiz şifremi biliyordu ama ailemle mesajlarımı okuduktan sonra telefonuma şifre koydum özel alanıma çok giriyor özel konuşmam oluyor ailemle kapı dinliyor hayatıma iyice maydanoz olsun istemediğim için telefonuma şifre koydum ona sınır çizmek için ondan bıktım şifre yokken resimlerime bakıp siliyordu fazla açık olanları bu kadarda karışamaz bana

Şifre koymakla haklısın
Şifre konusunda haklı değilsin
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Kocama telefon şifremi vermek istemiyorum, haksız mıyım?