Sevgilim çok ilgisiz, ne yapmalıyım?

Gizli Üye

50 kez bu konu yüzünden tartıştık hiçbir değişim yok. Hiçbir şeyi umursamıyor. Tartıştıktan sonra gönül almaz, iki güzel söz söylemez. Hep kendi içimde ona kırılıp sonra affederim. Bir şeye tavır aldığımda gönlümü almayacak diye artık tavır koyamaz hale geldim. Aramız kötüyken uyuyamam ama o mışıl mışıl uyur. Benim ona gösterdiğim ilgiyi de almıyor, beni geçiştiriyor. Haklıyken bile onu geri kazanmak için ben alttan alıyorum. Önceden böyle biri değildi. Başka biri de yok buna eminim. Ayrılalım diyorum hayır diyor, sıkılsaydı da ayrılırdı zaten. Ne yapmalıyım? Sevgilimin ilgisizliğinden her gün içim içimi yiyor.

Güncellemeler
1 yıl
Bugün bile sabah 6’ya kadar düşünüp durdum. Ağladım. Nerede hata yaptım bilmiyorum. İlgisiz değilim diyor. Onun ilgi anlayışıyla benimki aynı değil belli ki. Ben ilgi görmüyorum. Biraz önemsenmek istiyorum. Tartışmalardan sonra ben neden geri kazanılmıyorum?
Güncellemeler
1 yıl
Aramız limoniydi, bugün akşama kadar mesaj atmadı. İlk defa ben de kendimi tutmayı başarabildim ve hiçbir şey yazmadım.
Güncellemeler
1 yıl
Ayrıldık.
Sevgilim çok ilgisiz, ne yapmalıyım?