Arkadaşlar ben bu saatten sonra ne yapayım nasılsın intikam alayım?

mellek00
Daha doğrusu alayım mı? Birini çok sevdim ama bence artık bu aşk değil başta beni kullandı manipüle etti ilk akşam konuştuğumuz da benden çıplak resim istedi. Attım çünkü sarhoştum sonraki buluşmamız da seviştik ve benden 125 lira para aldı borcu varmış hipnoz olmuş gibiydim ne derse yapıyordum çünkü çok seviyordum ama bu beni kullandı üçüncü buluşmada da günlük eve gittik o gün benden 625 lira para gitti sonra benden uzaklaşmaya başladı çünkü sıkıntılı dönemi bitmişti artık beni kullanmasına gerek yoktu birde ben ona göre biri değilmişim en yakın arkadaşımla aram bozuldu hele dün çok fenaydı gururum nasıl kırıldı ilk başta onu boşaltmami istedi sonra bana yürürken iki kere ayağım takıldı diye bana öyle bir tokat attı ki gururum çok kırıldı velhasıl kelam ben artık ne yapayım?
Arkadaşlar ben bu saatten sonra ne yapayım nasılsın intikam alayım?