1 yıl3aydir birine plotonigim ne yapmalıyım psikopat gibi çocuğunherseyini öğrendim ama hiç konuşamadım unutamıyorum ne yapicam?

Gizli Üye

Bana ilk o istek attı ama herkese atıyordu ben uzun bir süreden sona buna ilk kez yazdım ilk doğum gününü kutladım oda teşekkür ederim ❤ yazdı Bende sadece mesajını beğendim ertesi gün selam yazdim ve beni engelledi belki adımı bile bilmiyordu hala da bilmiyordur ama ben bunu bir kaç hafta önce gizliden aricakken wpden görüntülü aradım bikere de normalden aradım Buda mesaj olarak? Bunu attı ardından Bende kusura bakma yanlışlık oldu filan yazdim ama beni tanımıştır büyük ihtimalle ben gerçekten artık napcam bilmiyorum görüldü yedim engel yedim wp den de engellemiştir belki ama ben beni tanımaz diye düşünüyordum bikere de ben bu un 3 En yakın o üçlük arkadaşının canlısın girdim canlıda okadar kişi varken benim adımı söyleyip el salladı ardından da plotonik olduğum kişinin adını söyledi orada anladim ki benimle dalga filan geçmiş bu plotonik olduğum çok uzun çok çevresi de var bir kere de arkadaşlarımdan sigara istemiş arkadaşları da yanında varmış benim arkadaşlarım yok knk demiş bu mal da knk mi demiş arkalarından biseyler demiş bu malinarkadaslari bide galiba yeni sevgili yapmış anladığım kadariyl ama ben gerçekten dayanamıyorum ya lütfen bana yardım edin napmaliyim of ben kalbime siciyi* m en şerefsiz en en mpislik cocuga tutulmuştur millete ondan hoslandimi söyleyemiyorum öyle kötü tepkiler aliyom ki tipine boyuna kilosuna herseyine laf atıyorlar ama napiyim beni elimde mi aslında beni tanısa konuşsa severdi off off lütfen napmaliyim üşenmeden bukadar yazdim sizde yazın lütfen yardım edin bana ya

1 yıl3aydir birine plotonigim ne yapmalıyım psikopat gibi çocuğunherseyini öğrendim ama hiç konuşamadım unutamıyorum ne yapicam?