Her zaman güvenden dürüstlükten bahseden erkek arkadaşımın seneler önce cezaevine girip çıktığını öğrendim, şimdi ne yapmalıyım?

Gizli Üye
4 aylık bir ilişkim var henüz ama bana herşeyini anlattığını söyledi özellikle sicilin temizmi diye sorduğumda temiz demişti. 10 yıl önce 4 yıl yatmış çıkmış içerden neden girdiğini henüz bilmiyorum ama bunu bana söylemesi gerekmez miydi
Her zaman güvenden dürüstlükten bahseden erkek arkadaşımın seneler önce cezaevine girip çıktığını öğrendim, şimdi ne yapmalıyım?