Sevilmeye çok ihtiyaç duyuyorum ama hep suistimal ediliyor. Bir tek ben mi böyleyim?

Gizli Üye

Hayatımda her şeyimle ilgilenen, beni çok seven biri olmasını çok istiyorum bu çok yakın bir arkadaş da olabilir sevgili de sırf bu yüzden seni seviyorum diyen bazı yalancılara kolaylıkla inandım ama bazıları da o kadar iyi yalan söylüyor ki bu zaafımı fark edip suistimal etmeye çalışıyorlar. İnsanlar neden bu kadar kötü ve birini sevmek neden bu kadar zor? Kötü biri değilim oysa kimsenin kötülüğünü istemiyorum, kimseyle rekabet etmiyorum, kimseyi kıskanmıyorum herkes iyi şartlarda yaşasın istiyorum. Neden sevilmiyorum ve neden sevilmeye bu kadar çok ihtiyaç duyuyorum? Didem Madak'ın da dediği gibi "keşke gölgesine razı bir fesleğen olsaydım"

Güncellemeler
2 ay
Çok Süper bir soru sormuşsun, sorun artık vitrinde! Şimdi sorunu daha çok üye görecek. Üstelik, 4 Xper daha kazandın! Tebrikler! Sevilmeye çok ihtiyaç duyuyorum ama hep suistimal ediliyor. Bir tek ben mi böyleyim?
Sevilmeye çok ihtiyaç duyuyorum ama hep suistimal ediliyor. Bir tek ben mi böyleyim?
100 Görüş