Sizce sessiz bir kiz (hic kimseyle cikmamis, gezip tozmamis) gezmis tozmus bi erkekle yapabilirmi? bi evlilik yurutebilirmi?

Gizli Üye

merhabaa,

bu sure once bir oglan bana yazmisti, tanidik bir ailenin oglu..

Kendisi afferdersin baya bi kizla cikti, tam bir firlatma cocuktu. kucuklugunu biliriz onun..

Ama o ozaman yazdiginda ben uzatmadan kimseyi kabul etmiyorum dedim.. sorun degil felan dedi. sonra biraz gecti geri yazdiki seni hayatim biyinca fazla gormedim en fazla 2-3 kere dedi.. bende cevap vermemistim. simdi bir kac gun once tekrardan yazdi. ve triplere girdi sana yanlis birsey mi dedim felan, geri yazmadin birsey yazabilirdin.. bende dedim hic bir erkege yazmiyorum dogru olani yaptim. oda dedi yani dogru olan yazmamak oylemi oda guzelmis felan.. sonra ne okudun felan konusuna girmeye calisti ama yazmadim, istedigi cevabi alamadan, kapattim konuyu.. yani cevaplamadimm..

Soru suki, o firlatmanin tekiydi, ve galiba halen oyledir. cunku kimse huyundan asla vazgecmez.. Ve ben mesela oyle biri degilim. hayatimda hic sevgilim olmadi, hic bir erkek hayatima girmedi, gezip tozmadim.. yani gezip tozmus biriyle olmaz demee?

Sizce sessiz bir kiz (hic kimseyle cikmamis, gezip tozmamis) gezmis tozmus bi erkekle yapabilirmi? bi evlilik yurutebilirmi?
6 Görüş