Erken yaşta bir yobazla evlendim. Hayatım çok zorlaştı, depresyona giriyorum. Bu böyle devam mı edecek?

Gizli Üye

Soruyu ciddi soruyorum lütfen bana yardımcı olun 22 yaşındayım 4 buçuk senelik bı ilişkim var sevgilime aşırı seviyorum bence hatta ona aşırı takintiliyim bunu sebebi de babamın evi terkettiği zaman o boşlukta onunla tanışmam evlenme teklif etti ailemle tanistirdim ama aşırı yobaz aşırı kıskanç ailem hiç begenmedi davranışlarını rahat oluşu falan seviyorsan biz kabul ediyoruz diyorlar yanlış insan ama vazgeçemiyorum yanlış olma sebebini şöyle acikliyim önceden böyle değildi ama ciddi adım atınca normalde açık giyinen birisi değilim şort etek elbise gitmem ama dar paça pantolonu bile kızıyor bazı kız arkadaşlarımla bile gorusturmuyor üniversite son sınıfım sağlık üzerine okuyorum bitince calismiycakmisim birikimi var hayvan alıp hayvancılık yapicakmisiz ben istemiyorum diyorum kackere karşıma alıp konuştum aliscaksin olcak isticeksin diyor ben kendimden çok fedakarlık yapıyorum onun için ama o olan yaparken beni hiç düşünmüyor sadece ben kabul etmek zorundaymisim gibi davranıyor ayrılmayı denedim kopamiyorum özlüyorum depresyona giriyorum çok kötü oluyorum az değil 8 ay uzak kaldım ama aklımdan çıkmıyor 8 ayda 30 kilo verdim yemek yemiyorum dışarı çıkmıyorum çok kötü oluyorum

Erken yaşta bir yobazla evlendim. Hayatım çok zorlaştı, depresyona giriyorum. Bu böyle devam mı edecek?