Sevdiğim insan "yalnız olmak istiyorum, yalnız mutluyum" dedi. Zamanla sever mi?

Gizli Üye

"Ben tek mutluyum, aşk ya da ilişki istemiyorum." dedi. Hesabıma istek attı, anlıyorum sevmişin beni ama benim o sularda işim yok dedi.

Ben de "beni tanı sonra karar ver. seni üzmem ya da yarı yolda bırakmam" dedim. Engelledi.

Kötü bir şey demediğim halde engellemesi çok saçma. Sizce bu zamanla sever mi?

Zamanla sever, akışına bırak.
Onu düşünmeyi bırak ve önüne bak.
O adam daha sevmez.
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Sevdiğim insan "yalnız olmak istiyorum, yalnız mutluyum" dedi. Zamanla sever mi?