5 aydır sevgiliyiz, küçük bir hediye bile almadı. Sevgilime kırılmalı mıyım?

Gizli Üye
5 aydır sevgiliyiz, ilk başlarda çalışmıyordu parası yoktu, doğum günümde falan hiç bir şey almadı param yok işe gireyim maaş alayım sana çok güzel hediye alıcam diyordu. İlk maaşını aldı, ama çok az almıştı gerçekten 1 ay zor geçindi o parayla kendisi demişti diğer ayki maaşıma sana hediye alıcam diye. 2. Maaşı gerçekten çok iyiydi, kenara bile para attı biriktirmek için. Artık hediyeden hiç bahsetmiyor. Ben ne yalan söyliyeyim sevgilim sonuçta bir şey küçük bir şey bekliyorum ondan. Ama onda tık yok. Ben mesela ona bir şey almak istiyorum hediye, daha o ba a almadı diye alasım gelmiyor. Gidip kendime bir şey alıyorum. Ama mesela sürekli diyor gidip dışarıda yemek yiyelim, paraya ihtiyacın var mı diye falan soruyor ama hediye yok. Benim beklediğim küçük bi hediye ama o şey onda yok. Sizce haklı mıyım? Ona mesela alttan alttan nasıl mesaj berebilirim hediye alsın diye? Yemin ederim elinde birtane en sevdiğim çikolatayı alsın getirsin ona bile mutlu olurum beni düşünmüş sevdiğim şeyi almış diye. O bile yok.
5 aydır sevgiliyiz, küçük bir hediye bile almadı. Sevgilime kırılmalı mıyım?
41 Cevap